gebe
  1. fatosbudak

fatosbudak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

arkadas bul, arkadas ara, arkadaşlık

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında fatosbudak tarafından paylaşıldı.

Sitemizde izinsiz link vermek, hele de bu tarz linkler vermek kesinlikle yasaktır. Sağlam ve doğru arkadaşlıkların tek adresi meleklermekani.com 'dur..
    Tekrarı halinde üyeliğiniz iptal edilecektir. Bilginize...

edit by TİTAN

arkadas bul, arkadas ara, arkadaşlık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arkadasim benim...

Arkadasim benim...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. arkadas

arkadas

ARKADAŞ 2157 - İbnu Ömer (radıyallâhu anhümâ) anlatıyor: "Resülullah (aleyhissalâtu vesselam) buyurdular ki: "İnsanlar yalnızlıktaki (mahzuru) benim kadar bilselerdi, hiçbir atlı tek başına bir gececik olsun yol yapmazdı." Buhârî, Cihâd 135; Tirmizî, Cihâd 4, (1673). 2158 - Said İbnu'l- Müseyyeb (rahimehullah) anlatıyor: "Resülullah (aleyhissalâtu vesselâm) buyurdular ki:...
  3. arkadaslar alışveriştee

arkadaslar alışveriştee

Abi bunda air-bag var mı? -var -neresinde? -alla alla -Abi araba çok temiz bayandan? -Abi bayanı görebilirmiyim -hönk -Abi bu arabanın tamponu boyanmış -o baktığın çamurluk yanlız. -Ya abi bunda klima varmı? -var tabi olmaz mı -o zaman bu araba olmaz? -neden kine? -klima beni çarpıyoo -Abi bu kaç beygir. -185 beygir. -ohaa beygirr. -bu arabanın şaftı kaymış...
  4. Arkadaslar... :)

Arkadaslar... :)

*Kadinlarin Arkadaslari: Bir kadin butun gece eve gelmemis. Ertesi sabah kocasina, gece bir arkadasinda kaldigini soylemis. Kocasi karisinin en yakin 10 arkadasini aramis ve hicbiri karisinin kendisinde kaldigini onaylamamis. * Erkeklerin Arkadaslari: Bir adam butun gece eve gelmemis. Ertesi sabah karisina, gece bir arkadasinda kaldigini soylemis. Karisi kocasinin en yakin 10 arkadasini...

Sayfayı Paylaş