gebe
  1. CeYLo

CeYLo Forum Okuru

arkadaş listesi

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında CeYLo tarafından paylaşıldı.

ideal arkadaş listesi The user 'bahar_çiçek' was not found in the database. Please go back and correct this problem. You may want to check out the member list.
    baharı arkadaş listeme eklemek istiorum ama olmuor bu şekilde bi yazı çıkıor lütfen yardım:oops:

2. CeYLo

CeYLo Forum Okuru

Ce: arkadaş listesi
    diğerlerinde problem olmadı beni baharıma kavuşturun :)

3. CeYLo

CeYLo Forum Okuru

The user 'fuşya' was not found in the database. Please go back and correct this problem. You may want to check out the member list.

fuşya da da aynı problem oldu yaff

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Hallederiz lütfen az sabır ;)

arkadaş listesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arkadaş

Arkadaş

Kişinin kendi haline, tavır ve davranışlarına delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Dost / Dostluk.)Ticarette başarı ve iyi şansa yorulur. Arkadaşınızın mutlu olduğunu gördüyseniz, bu sizinde mutlu olacağınız anlamına gelir. Arkadaşla kavga:birisine anlattığınız sırrınızın herkesin ağzına düşeceğine işarettir. Arkadaşınızı hasta veya üzgün gördüyseniz, ondan kötü bir haber alacaksınız demektir....
  2. arkadaş

arkadaş

Kişinin kendi haline, tavır ve davranışlarına delalet eder. Ticarette başarı ve iyi şansa yorulur. Arkadaşınızın mutlu olduğunu gördüyseniz, bu sizinde mutlu olacağınız anlamına gelir. Arkadaşla kavga:birisine anlattığınız sırrınızın herkesin ağzına düşeceğine işarettir. Arkadaşınızı hasta veya üzgün gördüyseniz, ondan kötü bir haber alacaksınız demektir. Ticarette başarı ve iyi şansa...
  3. arkadaşlar ...

arkadaşlar ...

hemen bir konu açmak istiyorum çünkü merak ediyorum benimle aynı sıkıntıyı çekenler varmı diye kaynana ve kayınederiyle aynı evde oturan var mı? varsa nasıl gidiyor? ben çok yakında ayrılıyorum inşallah. ama bir senede çok çektim artık son zamanlar dişimi sıkıyorum Allah dğına göre kar verirmiş ama eşimle çok iyi anlaşmama rağmen çok üstüme gelindi geçen geçiyor da unutulmuyor işte bazı...
  4. Arkadaşlar Veda Dizisi Oyuncu Kadrosu listesi istiyorum

Arkadaşlar Veda Dizisi Oyuncu Kadrosu listesi istiyorum

Veda Dizisi Oyuncu Kadrosu listesini paylaşır mısınız kimler oynuyor bu Veda dizisinde bende iyi bir öğrenim :)
  5. Facebook Arkadaş Listesi Nasıl Gizlenir?

Facebook Arkadaş Listesi Nasıl Gizlenir?

facebook ayarları, facebook gizlilik ayarları, facebook arkadaş listesi gizleme Sosyal paylaşım ağları arasında en popüler olan facebook da arkadaş listenizi kimlerin görüp göreimyeceği konusunda yapılacak ayar bilgilerini merak edenler için gereken bilgileri sizler için paylaşıyoruz. Facebookta arkadaş listemizi nasıl gizleyeceğimizi anlatacağız. İnternet teknolojisi geliştikçe kullanıcılar...

Sayfayı Paylaş