arkadaş sevgili en büyük düşmanımmışlar benim :(

FiRaRi_MeLeK

Daimi Üye
Üye
arkadaş sevgili en büyük düşmanımmışlar benim :(
İnsanlara güvenip arkadaş sanmak ne büyük hataymış bense bile bile hep bu hatayı yaşıyorum.Arkadaş sandığım insan sevdiğime beni bile bile msnde görüşüp seni seviyorum demiş ya deli olucam nasıl insanlık bu kimseye güvenemiyicekmisin bu dünyada.Ya sorduğumda da bide utanmadan sevdiğim kişinin şizofren olduğunu ALLAHA havale ettiğini,ALLAH onun belasını versin diyor bu nasıl bir zihniyet ben anlamadım.
Msnde seni seviyorum diyor banada onun şizofren olduğunu sölüyor :S
kadının kadından başka düşmanı yok yüzüme arkadaş diyor benim onu çok sevdiğimi bildiğini sölüyor sonrada arkamdan ,iş çeviriyor :tsk:
sinirle her şeyi bitirdim biri arkadaş biri sevgili hangisini haklı çıkarıyım yaptıkları bu kötülüğü ALLAHA havale ettim.Her ikisinede beddua etmem etmiyicem diyorum ama çok kırıldım hazmedemiyorum arkamdan iş çevirmeleri canımı yakıyor aklıma geldikce deliriyorum.
Beni ağlatıp mutsuz edip kendileri mutlu olmasın RABBİM onları mutlu etmesin.Biri sevgimle kalbimle alay etti diğeri arkadaşlığımla dostluğumla.RABBİM sizi bildiği gibi yapsın :cry:
Ben nasıl toparlanıcam şimdi nasıl unutucam başkasıyla yabancıyla aldatsa bu kadar yanmazdım yakınımla bunu yapması beni aldatmsı beni aptal gibi göstermesi :cry: hazmedemiyorum.:cry:

çok kötü bir durum allah kimsenin başına gelmesin keşke başta tedbiri alsaydın ben kesinlikle sevgilimi yakın arkadaşlarımla tanıstırmadım tanıstırmamda zaten evlendikten sonra belkii :D bir tanesini tanıyor oda zaten onun lise arkadasıydı...diğerleriyle tanıstırmam erkek rahat dursa kız durmaz bu işler artık böyle demekki söyle düsün senin icin hayırlısı değildi canım üzülmeni istemem ama bir süre üzülüp ağlayacaksın içine atma insallah en kısa zmanda toparlanırsın

Geri