gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Arkadasim benim...

Konu, 'Çöplük' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Arkadasim benim... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arkadaslar Burasi Benim KÖsem Oturmayin

Arkadaslar Burasi Benim KÖsem Oturmayin

Burasi Beim Sakin Oturmayin Bu KÖseyi Özel Ayirttim Haaa:d
  2. arkadas

arkadas

ARKADAŞ 2157 - İbnu Ömer (radıyallâhu anhümâ) anlatıyor: "Resülullah (aleyhissalâtu vesselam) buyurdular ki: "İnsanlar yalnızlıktaki (mahzuru) benim kadar bilselerdi, hiçbir atlı tek başına bir gececik olsun yol yapmazdı." Buhârî, Cihâd 135; Tirmizî, Cihâd 4, (1673). 2158 - Said İbnu'l- Müseyyeb (rahimehullah) anlatıyor: "Resülullah (aleyhissalâtu vesselâm) buyurdular ki:...
  3. Arkadaslar... :)

Arkadaslar... :)

*Kadinlarin Arkadaslari: Bir kadin butun gece eve gelmemis. Ertesi sabah kocasina, gece bir arkadasinda kaldigini soylemis. Kocasi karisinin en yakin 10 arkadasini aramis ve hicbiri karisinin kendisinde kaldigini onaylamamis. * Erkeklerin Arkadaslari: Bir adam butun gece eve gelmemis. Ertesi sabah karisina, gece bir arkadasinda kaldigini soylemis. Karisi kocasinin en yakin 10 arkadasini...
  4. Arkadaslar benim adetime 1 hafta var memede meme halkasinda ağrı var

Arkadaslar benim adetime 1 hafta var memede meme halkasinda ağrı var

Arkadaslar benim adetime 1 hafta var memede meme halkasinda ağrı var bir de dikkatimi ceken meme ucu cevresinde kabarcıklar var korkuyorum acaba hamile miyim ki ? Adetim 10 haziran gecesi basladi. 14 unde bittti. 15 in dede surtunerek bir iliskim oldu ama penis vajinama girmedi bile . Adetten 1 gün sonra gebe kalma sansi var mi ki ? Adetim hep düzenli olur

Sayfayı Paylaş