gebe
  1. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28

arkadaşım için üzülüyorumm

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında gothic kız tarafından paylaşıldı.

ya arkadaşlar benim sınıfımda bir arkadaşım var ismini vermiycem ama iyi bir kız şimdi sınıfta herkes tlefonu ile oynuyo bu kızda onların yanına gidiyo çünkü arkadaşı orda o bana gıcık olan kızında telefonum diye getirdiği telefonu var bu o kıza dediki verde bakıyım dedi kızda buna hemen dur ya bi diye tersledi kızın yüzü çok kötü oldu sonra tekrar dedi ver bi bakıyım diye sonra yine aynısını yaptı nneyse bu kız artık yerine geçti bana dediki keşke benimde telefonum olsa ya dedi kızlara bakarak.
    sonra dedimki baban almıyo mu dedim ''nasıl alsın dedi bir ikizim var bi ablam var bide ben varım etti 3 dedi hangimize alsın zaten para yok dedi'' bende çok üzüldüm ya bu kıza telefon alasım var bende babama zorla aldırdım yani bana yardım edin ne yapmalıyım bu kızı eziyorlar aralarında kıuz bi verin bakayım diyo vermiyorlar üzülüyorum bende para biriktiremem çünkü günde sadece 1 ytl alıyorum yardımlarınızı bekliyorum.

2. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    ya cvp yazın lütfen

3. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Yapacagin bir sey yok tatlim,dusunmen yeterli ama sen ne yapabilirsin ki.Nasilsa ileride telefonu olur,herkes esit sartlara sahip degil uzgunum ama hayatin gercegi bu.Hem telefonu olsa faturasi,kart parasi vs....olmamasi olmasindan daha iyi.

4. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    haklısın fakat birde o gıcık kız telefonum var diye hava atıyo bu kız ne zaman iştese ya bir dur diyip iteklemeler ben zaten telefonumu ne zaman getirsem hemem ona veriyorum nasılsa evde doyasıya oynuyacağım

arkadaşım için üzülüyorumm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arkadaşlar ne günler için!

Arkadaşlar ne günler için!

arkadaşlarımızdan kocaman bi çikolatalı pasta ya da alışverişe çıkmayı istemenin yeni versiyonu bu :D :D http://bitanesinyaparsin.kizlararasinda.com/ isteklerinizi yazıyosunuz çok komik bi video hazırlıyo sizin için o videoyu da arkadaşınıza gönderiyosunuz baya eğlenceli :)
  2. ßanlanan Arkadaşlarımız İçin Yeni ßir Kampanya..

ßanlanan Arkadaşlarımız İçin Yeni ßir Kampanya..

hahaha bu kampanyayi banlanmis arkadaslarimiz göremeyecek malesef :D:D Ama süper bi fikir yani, artik banlananlar icin bile kapmanya baslatmislar :D:D Tabi bu durum en cok Adminlerin isine yarayacak gibi, sartlara bakilinca hahaha hahaha
  3. Sea34 arkadaşımız için dualarınızı bekliyoruz

Sea34 arkadaşımız için dualarınızı bekliyoruz

Sea34 nickli meleğimiz Cuma günü laparaskopi ve histereskopi ameliyatı olacaktır. Arkadaşımıza acil şifalar ve geçmiş olsun diliyorum. Ameliyatın başarılı ve sorunsuz geçmesi için siz meleklerimizin dualarını bekliyoruz. Arkadaşımızı bu zorlu günde yalnız bırakmayalım melekler. Sea34 çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin sana :)
  4. tavsiyeleriniz benim için önemli arkadaşlar

tavsiyeleriniz benim için önemli arkadaşlar

arkadaşlar benim sorunum gebe kalabildigim halde düşük yapıyor olmam. nette biraz araştırdımseval taşdemir adında bir doktoru tavsiye edenler var bu konuda, acaba sizin farklı tavsiyeleriniz varmı?
  5. Facebook İçin 2013 Arkadaş Gizleme Bilgileri Buyrun

Facebook İçin 2013 Arkadaş Gizleme Bilgileri Buyrun

2013 Facebookta Arkadaş Gizleme Facebookta 2013 Arkadaş Gizleme Sevgili melekler, daha önce sizlerle paylaştığımız facebook arkadaş grubu oluşturma konumuzun ardından bu kez 2013 Facebookta Arkadaş Gizleme nasıl oluyor merak eden meleklerimize ve facebook kullanıcısı misafirlerimize Facebookta 2013 Arkadaş Gizleme ile ilgili bilgileri veriyoruz... Öncelikle facebook hesabınızdan...

Sayfayı Paylaş