gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

arkadaşım oğlak

Konu, 'Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

[FONT=&quot] [/FONT] [FONT=&quot]Arkadaş olarak oğlak [/FONT] [FONT=&quot]Oğlak burcunda doğanların çok sayıda yakın arkadaşları olamaz. Temel alanları, işleridir. O günün işleri bitince, özel sorunlarla ilgili bir söyleşinin başlatılması gerektiğini düşünen biriyle dinlenmekten hoşlanır. Arkadaşları, çoğunlukla fazla içli-dışlı olmayı beklemeyen, geçici tiplerdir.[/FONT]
    [FONT=&quot]Oğlak'lar sıkı arkadaşlıklar kurabilirler. Bu ender görülen durumlarda içten ve bağlıdırlar. Fakat Oğlak'ların arkadaş kulübü üyelerinin sayısı çok sınırlıdır ve üyeler pek sık toplanmazlar. Bu tipler için bu dünyada dertleşebilecekleri (gerekirse) birinin bulunduğunu bilmeleri yeterlidir. Bu onlara mutluluk ve esenlikleri için gerekli güven duygusunu verir. Önemli olan bu seçiminin, uygulaması değildir; çünkü derin, güvenilir arkadaşlık bir Oğlağ'ın yedekte (ya da aklında) tuttuğu bir şeydir ve büyük bir olasılıkla ona hiçbir zaman gereksinimi olmayacaktır.[/FONT]
    [FONT=&quot]Bu insanlar kolaylıkla eğlenebilirler. Basit bir gevezelik, bir kaç kadeh içki, müzik dinlemek, TV seyretmek ya da iş ve günlük olayları konuşmak onlara yeter. Bu kişiler, sosyal umutları olan romantik tipler olmadıkları gibi eğlence düşkünü de sayılmazlar. Gerçekte istedikleri, olgunlaşma iş ve kariyerlerinde olduğunca ilerleyip, başarabilirlerse kendilerine isim yapmak olan esas uğraşıları arasında geçici bir moladır.[/FONT]
    [FONT=&quot]Yakın arkadaşlarıyla onları sevenler, onların çok duygulu olduklarını fark ederler. Dış görünüşleri sağlam, dengeli ve becerikli olmasına karşın, temelde çekingenlik, kararsızlık ve belirsiz korkular saklarlar.[/FONT]
    [FONT=&quot]İlk görüşte bu kişiler birçok kişiye soğuk görünebilir. Bu görünüş, huzursuzluklarını örtmek için takındıkları bir maskedir. Reddetme ya da açık arkadaşlık girişimleriyle kendilerini aşağılama şansını kimseye vermemeye ve duygularını kimseye hırpalatmamaya çok kararlıdırlar. Duygularını kimsenin erişemeyeceği bir yere güvenle gizlemişlerdir.[/FONT]
    [FONT=&quot]Oğlak'ların arkadaşları, onların gerçek kişiliğine sabır ve sevgiyle ulaşmaya çalışanlardır. Kuşkusuz Oğlak'ların bu koruyucu zırhı, erken yaşlarda gelişmeye başlar. Çocukluk çağları genellikle üzüntülü ve huzursuz olur; bu da onlara yakın ilişkilerden sakınmayı öğretir. Kimi zaman kendilerine dostluk eli uzatıldığında, güvensiz ve kuşkucu görünebilir. Gerçekte o eli kavramak istemediklerinden değildir bu. Ama biri diğerini atlattığı zaman acıyla ödenecek fiyat onları endişelendirmektedir. Bu insanlar derin ve ciddidirler.[/FONT]
    [FONT=&quot]Korkuların baskın çıkmasına izin veren Oğlak'lar çekimser ve içine kapanık olurlar. Bu durum çok erken yaşlarda bazen mutlu ve neşeli ergenlik çağının ortalarında bile başlayabilir. Bu kişiler genellikle eleştiricidirler. Tutkularını baskı altına aldıklarından birdenbire büyük nefretler duyabilirler.[/FONT]
    [FONT=&quot]Kısacası, Oğlak'ların bir çok kişi için doyurucu bir arkadaş olma olasılığı çok azdır.[/FONT]
    [FONT=&quot] [/FONT]

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: arkadaşım oğlak
    paylaşım için çookkk teşşekkürler bende bir oğlak burcu olarakk bu yazıalnlara katılıyorummm:Demeğine sağlıkkk

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Kısacası, Oğlak'ların bir çok kişi için doyurucu bir arkadaş olma olasılığı çok azdır.

ama buna katılmıyorummm:D:D

4. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

bendeeeeeeeeeeeee:D

5. kırmızı gül

kırmızı gül Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben oğlak arkadaşım ikizler sızce nasılbır arkadaşlığımız olur

6. kırmızı gül

kırmızı gül Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ben oğlak arkadaşım ikizler bızım nasıl bır arkadaşlığımz olur

7. aclya

aclya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yukarda yazılan oğlak ikizler bence burç tarihinde en zıt burçlardır hiiiç mi hiç uymaz.Ben de bir oğlakım burda yazılanların çoğu doğru ama oğlak cok olgun bir burç olduğundan diğer burcun çocukluklarını kolayca normal karsılayıp hayatlarına devam edebiliriz.Birçok kişiyle iyi geçinebiliriz(burnu havada oğlaklardan bahsetmiyorum) ama arkadaşlık olayı bizi sıkar.Sevgilimizle ya da annemizle yani hayatımızdaki 1-2 kişiyle çok mutluyuz.He bir de birkaç düzine köpek bir iki deste kedi olursa ne mutlu:D

8. salma

salma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende oğlak burcuyum....birebir uyuyor diyebilirim...........

9. ayla

ayla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
arkadaşım oğlak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oğlak

Oğlak

Boğazlanmış oğlak görmek çocuk ölümüne, Oğlak ve kuzu boğazlamak yahut onlara binmek çocuklarla oyun oynamaya ve eğlenmeye, Oğlak eti çocuk tarafından gelecek az mala delalet eder. ( Daha geniş bilgi için Bakınız; Keçi.)Rüyada oğlak görmek , erkek çocuğuna işarettir. Oğlağın kesildiğini görmek veya yemek kendisinin veya akrabasının bir erkek çocuğunun ölmesine; oğlağı bağışladığını görmesi...
  2. arkadaş

arkadaş

Kişinin kendi haline, tavır ve davranışlarına delalet eder. Ticarette başarı ve iyi şansa yorulur. Arkadaşınızın mutlu olduğunu gördüyseniz, bu sizinde mutlu olacağınız anlamına gelir. Arkadaşla kavga:birisine anlattığınız sırrınızın herkesin ağzına düşeceğine işarettir. Arkadaşınızı hasta veya üzgün gördüyseniz, ondan kötü bir haber alacaksınız demektir. Ticarette başarı ve iyi şansa...
  3. Ben Oğlak Sevgilim Oğlak

Ben Oğlak Sevgilim Oğlak

Bu iki hırslı, pratik dağ keçisi birlikte gerçek aşkı bulabilir mi? Cevap büyük ihtimalle evet olacaktır. Bu ilişkideki tek sorun ikisinin de sürekli meşgul olmalarıdır. Ne yapıp edip cinsel hayatınıza zaman ayırmalısınız. Belki başta buna ihtiyaç olmayacaktır ama daha sonra ihmal etmemelisiniz. Birbirinize ne kadar tutku duyarsanız duyun, kalbinizin derinliklerinde tanınma ve başarılı olma...
  4. Arkadaş olarak oğlak

Arkadaş olarak oğlak

Oğlak burcunda doğanların çok sayıda yakın arkadaşları olamaz. Temel alanları, işleridir. O günün işleri bitince, özel sorunlarla ilgili bir söyleşinin başlatılması gerektiğini düşünen biriyle dinlenmekten hoşlanır. Arkadaşları, çoğunlukla fazla içli-dışlı olmayı beklemeyen, geçici tiplerdir. Oğlak'lar sıkı arkadaşlıklar kurabilirler. Bu ender görülen durumlarda içten ve bağlıdırlar. Fakat...
  5. arkadaşlar ...

arkadaşlar ...

hemen bir konu açmak istiyorum çünkü merak ediyorum benimle aynı sıkıntıyı çekenler varmı diye kaynana ve kayınederiyle aynı evde oturan var mı? varsa nasıl gidiyor? ben çok yakında ayrılıyorum inşallah. ama bir senede çok çektim artık son zamanlar dişimi sıkıyorum Allah dğına göre kar verirmiş ama eşimle çok iyi anlaşmama rağmen çok üstüme gelindi geçen geçiyor da unutulmuyor işte bazı...

Sayfayı Paylaş