gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

arkadaşımın aşkısın

Konu, 'Çöplük' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

geçenlerde haberimizde belirttiğimizde futbolcu Arda Turan ile Sinem kobal arasında aşk dedikduları olduğunu söylemiştik meğerse onlar ahbaplarmış....

ARKADAŞIMIN AŞKI, YANLIŞ YAPMAM!
    GALATASARAY’LI FUTBOLCU ARDA TURAN, İSMİNİN OYUNCU SİNEM KOBAL İLE AŞK DEDİKODULARINA KARIŞMASINA TEPKİ GÖSTERDİ....

Uzun süredir birlikte olduğu Eda Türkmen ile yollarını ayıran Galatasaray’lı milli futbolcu Arda Turan’ın ismi şimdilerde oyuncu Sinem Kobal ile anılıyor. Turan, çocuk ödüllerinin dağıtıldığı Jetix’in geccesinde Sinem Kobal ile yan yana oturup, uzun uzun sohbet edince magazin çevrelerinde ’yeni bir aşk mı başlıyor’ söylentileri çıktı. Sinem Kobal bu konuda sessizliğini korurken, Arda Turan iddiaları sert bir dille yalanladı.

Sinem Kobal ile aralarında duygusal hiçbir şey olmadığını söyleyen ünlü futbolcu, “Sinem’in eski erkek arkadaşı Mustafa Sirmen benim çok yakın arkadaşımdır. Sinem’le de öyle tanışmıştık . Ödül gününde de karşılaşınca sohbet ettik.

Ama bunu herkes yanlış anladı. Bize arkadaşımızın sevgilisine bakmak yakışır mı? Mustafa benim nasıl bir insan olduğumu da bilir” dedi. Aşk söylentilerini yalanlayan genç futbolcu, ayrıca Facebook’da Arda Turan ismiyle yapılan üyeliğin de sahte olduğuna dikkat çekti. Turan, “Benim hiçbir internet sitesinde üyeliğim bulunmamaktadır” diyerek hayranlarını uyardı.

arkadaşımın aşkısın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arkadaş

Arkadaş

Kişinin kendi haline, tavır ve davranışlarına delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Dost / Dostluk.)Ticarette başarı ve iyi şansa yorulur. Arkadaşınızın mutlu olduğunu gördüyseniz, bu sizinde mutlu olacağınız anlamına gelir. Arkadaşla kavga:birisine anlattığınız sırrınızın herkesin ağzına düşeceğine işarettir. Arkadaşınızı hasta veya üzgün gördüyseniz, ondan kötü bir haber alacaksınız demektir....
  2. Petek Dinçöz - Arkadaşımın Aşkısın

Petek Dinçöz - Arkadaşımın Aşkısın

Hakkım yok seni sevmeye Çıktın karşıma ne diye Sen başkasının malısın Kalbim bunu nerden anlasın Unutmam lazım çünkü sen Arkadaşımın aşkısın Kaderin oyunu bu bana Göstermesin seni bana Karşımda olsanda bakmam Arkadaşımı aldatmam İsterse kalbim ağlasın Arkadaşımın aşkısın Ümit verme insanım ben Çek bakışlarını benden Şüphe de etme sevgimden Kalbim yalnız senin değil Arkadaşımında bunu bil...
  3. Teoman - Arkadaşımın Aşkısın

Teoman - Arkadaşımın Aşkısın

Arkadaşımın aşkısın Hakkım yok seni sevmeye Çıktın karşıma ne diye Sen başkasının malısın Kalbim bunu nerden anlasın Unutmam lazım çünkü sen Arkadşımın aşkısın Kaderin oyunu bu bana Göstermesin seni bana Karşımda olsanda bakmam Arkadaşımı aldatmam İsterse kalbim ağlasın Arkadaşımın aşkısın Ümit verme insanım ben Çek bakışlarını benden Şüphe etme sevgimden Kalbim yalnız senin değil...
  4. arkadaşımın AŞKI

arkadaşımın AŞKI

bundan 5 yıl önce en yakın arkadaşımın aşık olduğu çocuktan hoşlanıyordum, fakat arkadaşımın duyduğu aşk platonikti, çocuğun bundan haberi yoktu... ben de arkadaşımı çok severdim ve bu sevgiyi içimde 3yıl içinde bastırdım... hoş gerçi o çocuk beni de bilmiyordu :D ya neyse :D aradan 5 yıl geçti ve şimdi ise arkadaşım başka birisiyle nişanlandı... ve şimdi bu çocuk, beni bir şekilde buldu ve...
  5. Arkadaşımın Aşkısın..

Arkadaşımın Aşkısın..

Arkadaşımın Aşkısın.. Güzel bir yazıyı sizinle paylaşmak istedim. Durum gayet açık…pozisyon zor…! Arada kalmak… daha doğrusu arada sıkışmak böyle birşey olsa gerek. Arkasına sığındığımız bir cümleye başvurmak istiyorum izniniz ile…! İşte geliyor…. “duyguların önüne geçmek imkansız…!” Nasıl..? tanıdık geldi mi…? Kişilerin hislerinde dönemsel alaboralar olduğuna inanan biri olarak,...

Sayfayı Paylaş