gebe
  1. Mahperver

Mahperver Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Arkadaşımın Beyaz Hırkası

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Mahperver tarafından paylaşıldı.

Belki dikkatimden uzun zamandır kaçtı ama sonunda yakaladım! Tesadüfen arkadaşımın hırkası bir kaç gün bende kalınca hakını vermekten kendimi alamadım.. Çarşıya pazara manava kasaba her nereye gittimse sırtımdan çıkarmadım...
    Kot pantolonla da yakıştı diz boyu eteğimle de..
    Ee daha ne olsun..
    Nihayetinde hırkayı iade eder etmez kendime de bir tane almayı düşünmeye başladım..da...karar veremiyorum ki..
    O kadar güzel modeller varki..önümüz yaz olmasa kendim örücem ama vakit dar ve en kısa yol yine bir mağaza olucak...

2. düş macunu

düş macunu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    sondaki hoş

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    çok hoş canım emeğine sağlık

Arkadaşımın Beyaz Hırkası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beyaz

Beyaz

Rüyada kar beyazı insanın sıkıntılarının sona ereceğini işaret eder.Beyaz renk genellikle mutluluga isarettir. Rüyasinda beyaz bir yatak görmek, evlenecegine, kar üzerinde yürüdügünü görmek, hasta ise iyilesecegine, karin üzerine uzanip yattigini görmek bütün endise ve sikintilardan kurtulacagina delalet eder. Bir baska rivayete görede: Beyaz renk umumiyetle saadete isaret eder. Normalin...
  2. Mavi-Beyaz bebek hırkası

Mavi-Beyaz bebek hırkası

bebek hırkaları beyaz bebek hırkaları Tam erkek bebek rengi olmuş ve modeli de oldukça hoş :)
  3. Hırkasız Çıkmayın!

Hırkasız Çıkmayın!

Hırkalar bizim için inanılmaz yardımcı yanıma alıyorum hatta çantama sığdırıyorum ve küçük bir esintide giyip üşümekten korunuyorum.Benim için çok önemli bir giysi.Ben genelde düğmeli hırkaları çok beğeniyorum.
  4. Beyaz Örgü Çocuk Hırkası

Beyaz Örgü Çocuk Hırkası

örgü çocuk hırkası örgü beyaz hırka örgü çocuk hırkası modeli Bebeklerin o saflığına temizliğine elbette ki beyaz kıyafetleri yakıştırırız hep melekler :) Bu yüzden de genellikle bebek kıyafetlerini beyaz olarak seçeriz. Şimdi paylaşacağımız hırka modeli de beyaz. Tabi siz istediğiniz renkte örebilirsiniz. Geçelim bu cici hırkanın yapılışına; Ölçü : 1-2 Yaş grubu. Büyük beden ölçüleri...
  5. arkadaşlar kışın yapraklarını dökmeyen, büyük beyaz çiçekler açan ağaç hangisidir

arkadaşlar kışın yapraklarını dökmeyen, büyük beyaz çiçekler açan ağaç hangisidir

Selam millet size bir sorum var acaba kışın yapraklarını dökmeyen, büyük beyaz çiçekler açan ağaç hangisidir bilen yazsın ama biraz acele yazsın cevabını lütfen!

Sayfayı Paylaş