gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

arkadaşın mı aşkın mı?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

canım melişler geçen gün bi film izledim ordan aklıma geldi..tek seçenek var ya herşeyi paylaştığın yeri geldiğinde omzunda ağladığın arkadaşın mı? yada belkide bir ömür mutlu yaşayacağın sevdiğin erkek mi??

Son düzenleme: 17 Kasım 2009
  2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Iyide Tatlim, NEDEN secim yapiyoruz?? :D:D
    Yani konu ney???

:):)

Simdi durduk yere kimseyi diyememki ben :)

bir senaryo uydursaydin keske :D:D:D

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    senaryo...hmm..tamam buldum bu iki kişide hasta ve organa ihtiyaçları var..tesadüfede bak bi başka yakının ölüyo ve organlar tutuyo...söz sahibide sensiz...hadi bakalım seçim yap..:)

4. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    ben ayırt edemem...canımdan çok sevdiğim omzunda ağladığım dostumda önemlii..bir ömür boyu yaşayabileceğim hayat arkadaşımda önemlidir..seçim yapamam ki :D

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

Her konuda, her koşulda sevdiğim erkek diyorum :D:D Çünkü aşk, insanın kendi canından bile önde geliyor malesef...
    Aşk için ölmeli, aşk o zaman aşk... :):)

6. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
  7. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Kesinlikle sevdiğim insana verirdim tereddütsüz...

8. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

sevdiğim erkek dicem ama elbette o da beni seviyorsa:D:D:D
    yani dost da çok önemli,5para etmeyen biri için de sırf ben seviyorum diye dostumu satamam.zamana ve aradaki duruma göre değişir,biraz da güvenle ilgili bi durum bence...

9. yenianne26

yenianne26 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya valla sevgılım yaa zaten bunuda yasadım ve sevdığımı sectım cunkı bazen senı en en en kankın bıle kıskanabılıormus bunu öğrendım ve hadı gule gule dedım

arkadaşın mı aşkın mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşk mı?

aşk mı?

Eğer ilişkiniz artık size zarar vermeye başladıysa, aldığınız tek bir yudum bile size yeterli gelmiyor ve karşınızdakinin de size daha fazlasını vermeye niyeti yok gibiyse, uzun zamandır kaybettiğiniz kontrolu elinize almanın zamanı gelmiş demektir. Bazı ilişkilerde zamanla alkolizmin yerini alır. Mutluluktan daha çok acı vermeye başlamış, ve alışkanlıktan öteye geçmez olmuştur. Siz farkında...
  2. Aşk Mı? / Mantık Mı?

Aşk Mı? / Mantık Mı?

aşkmı mantıkmı aşk mı mantık mı mantık aşk testi mantıkmı aşkmı eski ilişkini sırf o seni çok sevioyo sana tapıyo diye devam ettiriyosan,( gerçi sen de seviyosun insan olarak..çok düşünüyosun..emek veriyosun) ama aşkla yaklaşmıyosan, onunla buluştuğunda heyecanlanmıyor, güzel gözükmeye çaba sarfetmiyosan o da sana biblo bebekmiş gibi davranıyosa, senin her istediğini yapıp sana aşıksa ama...
  3. Aşk mı Para mı

Aşk mı Para mı

Sizin için hangisi daha önemli Bence kesinlikle AŞKK...:)
  4. arkadaş mı aşk mı ?

arkadaş mı aşk mı ?

üç yıllık bir sınıf arkadaşım var adı zeki.aramız çok iyiydi bir keresinde bi kafede buluştuk benim yanınmda bi kız arkadaşım onun yanında iki erkek arkadaşı daha vardı.onun arkadaşlarından birini tanımıyordum orada tanıştık konuşmaya başladık sonrasında arkadaşı bana çıkma teklif etti kabul ettim.en yakın arkadaşım olan zeki bi tepki vermedi .sonrasında biz sevgilimle tartışıp ayrıldık .zeki...
  5. Kutsi Rol Arkadaşıyla Aşk mı Yaşıyor?

Kutsi Rol Arkadaşıyla Aşk mı Yaşıyor?

kutsi haberleri, kutsi huzur sokağı, kutsi feyza çıpa Sevgili melekler, Huzur Sokağı'nin iki oyuncusu ile ilgili bir aşk iddiası ortaya atıldı. İddiaya göre başrol oyuncusu Kutsi ile dizide İlker karakterii canlandıran Feyza Çıpa birlikteler. Şarkıcı Kutsi 8 yıl büyük aşk yaşadığı Sinem Bayraktutar ile 2008’de evlenmişti. 2009’da da kızları Ceylin Ada doğmuştu. 2 hafta önce bu evliliğin...

Sayfayı Paylaş