gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Arkadaşına msj gönder

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

arkadasina msj Sevgili melekler, Çok özel ve komik bu sms lerden beğendiğini arkadaşına yolla sevindir:deli:

yanakların öpülmekten solsun,miden 5 kilocuk şekerle dolsun,mahalle bücürleri cüzdanını soysun,eğer
    bana mesaj atmazsan semra hanım gibi kaynanan olsun

Sen ne kadar tatlı,güleryüzlü,şirin,sempati k,dürüst,hoş,dünyada eşi benzeri olmayan kısacası
    mükemmel birinden mesaj aldığının farkındamısın

yavru maymun anne maymuna sormuş
    -anne biz neden bukadar çirkiniz
    anne maymun cevap verir
    -haline şükret yavrum sen bisde mu mesajı okuyanı görsen

Evde kalmış kız kuruları müjde!Adını,soyadını,bulunduğu n ilin plaka kodunu aralarda birer boşluk
    bırakarak yaz 2222'ye yolla ailenizin yerine turşunuzu biz kuralım

sen sütlaç kadar tatlı,lahmacun kadar sıcak,çiğköfte kadar yakıcı,dolma gibi çekici,bulgur kadar
    asil,aşure kadar karışık ve içli köfte kadar MÜKEMMELSİN

bankada bi kız gördüm yanakları pamuk bank kendi şeker bank .

sayın abonemizz telefonunuz hal ve hatır soracak kadar msj çekmiyorsa lütfen telefonunuzu balkondan
    aşşşagı atınız biz buna ceptoyallah diyoruz

2. KIVILCIM

KIVILCIM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    güzel miş :))

3. seeda

seeda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hepsinin tuttum valla..çok hoşlar:laugh:

4. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    hehe eğlenceliler dur yollayayım :D

Arkadaşına msj gönder konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sevgi msjları

sevgi msjları

Hayatta iki kişi tanıdım.Birisi rüyalar kadar uzak sen, diğeri sevgililer kadar yakın ben.Hayatta iki kişi tanıdım .Birisi asla benim olmayacak sen, diğeri senden başkası olmayacak sen. Bir sıcak yüz aradım şu tenha sokaklarda sanki herkes yabancı herkes darılmış...
  2. kutlama msjları

kutlama msjları

Eğer yanınızda olsaydım size sımsıkı sarılır, yaşam boyu gözlerinizdeki ışıltının devam etmesini, birbirinizi daima sevmenizi ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmenizi dilerdim. İşte bu mesaj da benim orada söyleyemediklerime aracılık ediyor. Elleriniz birbirinden...
  3. yeniyıl msjları

yeniyıl msjları

yeniyılmsjları YENI YILIN KUTLU OLSUN, HAYATIN HEP MUTLU. GOZLERINE YAS DEGMESIN, GONLUNE ISYAN. SENINLE OLSUN, SEVGILERIN EN YUCESI, ASKLARIN EN TEMIZI. BULUTSUZ GOKYUZU SENIN OLSUN DEMISTIM, UMITLERIN SOLMASIN, TUKENMESIN DIYE. YENI YILDA HIC UMITSIZ KALMAMAN VE...
  4. selam gönderin :)

selam gönderin :)

Gayet basit Tv programlarındaki konuklar derler ya hep ' burdan anneme babama selam gönderiyorum ' diye .. Bizde forumdan birine selam gönderiyoruz .. Ben başlıyorum .. ßurdaann Lamazi'ye seeeLamm (:

Sayfayı Paylaş