gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Arkadaşlar 2012 DGS Kontenjanları Düzenlendi bilginiz olsun

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2012 DGS Kontenjanları Düzenlendi 2012 DGS Kontenjanları hakkında bilgi
    Merhaba Sevgili Melek'ler ve 2012 DGS Kontenjanları hakkında bilgi edinmek isteyen ilgili tüm arkadaşlar, bu yazımızda sizlere 2012 DGS Kontenjanlarının düzenlediğine dari sizlere bilmeniz gereken bilgileri aktarıyoruz.

Yükseköğretim Genel Kurulunun 05.04.2012 tarih ve 2012.6.353 sayılı kararı ile yayımlanması ve uygulanması uygun bulunan 2012-DGS Kılavuzu, 28 Mayıs 2012 tarihinde ÖSYM’nin internet adresinden yayımlanmıştı.

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığının (YÖK) talebi üzerine, 2012 DGS Kılavuzu Tablo-1’de yer alan kontenjan bilgileri yeniden düzenlenmiştir. Buna bağlı olarak, koşul açıklamaları ve Tablo-3 de yeniden düzenlenmiştir. Yeni bilgilere aşağıdaki bağlantılardan erişilebilecektir.

2012-DGS adaylarına duyurulur.

2012 DGS Başvuru Kılavuzu için TIKLAYIN

2012-DGS Kontenjanları için TIKLAYIN

2012 DGS Tablo (3) için TIKLAYIN

Arkadaşlar 2012 DGS Kontenjanları Düzenlendi bilginiz olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 DGS Soruları ve Cevapları

2012 DGS Soruları ve Cevapları

arkadaşlar 2012 DGS Soruları ve Cevapları hakkında bilgisi olan var mı?
  2. 2012 DGS sınav başvuru tarihi ne zaman arkadaşlar

2012 DGS sınav başvuru tarihi ne zaman arkadaşlar

2012 DGS sınav başvuru tarihi ne zaman lütfen bilgisi olan varsa bana 2012 DGS sınav başvuru tarihini yazsın arkadaşlar.
  3. 2012 İl Dışı Yer Değiştirme Başvuruları Başladı Bilginiz Olsun Arkadaşlar

2012 İl Dışı Yer Değiştirme Başvuruları Başladı Bilginiz Olsun Arkadaşlar

2012 İl Dışı Yer Değiştirme Başvuruları ne zaman 2012 İl Dışı Yer Değiştirme Başvuruları hakkında bilgiler Geçtiğimiz günlerde sizlere http://www.meleklermekani.com/bunlari-biliyor-musunuz/221074-agustos-2012-ogretmen-atamalari-hakkinda-yapilan-aciklamalar.html hakkında bilgiler aktarmıştık. Şimdi de edindiğimiz bir haberi paylaşıyor ve 2012 il dışı yer değiştirme başvuruları başladı...
  4. MEB 2012 İller Arası Yer Değiştirme Kontenjanları hakkında yardım ve bilgi istiyorum

MEB 2012 İller Arası Yer Değiştirme Kontenjanları hakkında yardım ve bilgi istiyorum

selam arkadaşlar ben sizden MEB 2012 İller Arası Yer Değiştirme Kontenjanları hakkında bilgi içeren bir yardım bekliyorum şimdiden çok sağolun.
  5. Facebook Listesinden Arkadaş Nasıl Silinir 2012 Bilgileri

Facebook Listesinden Arkadaş Nasıl Silinir 2012 Bilgileri

Facebookta Arkadaş Nasıl Silinir 2012 Facebookta Arkadaş Silme Sevgili facebook kullanıcısı meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için facebook arkadaş filtreleme konumuzun ardından bu sayfamızda da Facebookta Arkadaş Nasıl Silinir 2012 bilgileri ile sizlerleyiz... - Arkadaş listenizden çıkarmak istediğiniz kişinin profiline tıklayın. - Sağ tarafta Arkadaşlar yazan yere tıklayın....

Sayfayı Paylaş