gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Arkadaşlar 2012 Miss Turkey Ne Zaman bilen var mı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

2012 Miss Turkey Ne Zaman bilen var mı acaba aranızda? Merak ettim kesinlikle izlemem lazım çok seviyorum ben Miss Turkey yarışmalarını :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Miss Turkey Ne Zaman 2012

Miss Turkey 2012 Finali Ne Zaman

1980 yılından beri her yıl düzenlenen güzellik yarışması programı Miss Turkey 32. Türkiye güzelini seçmeye hazırlanıyor.

Miss Turkey 2012 finali 31 Mayıs gecesi yine çok güzel görüntülerle yapılacak. Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenecek tören Star TV'de yayınlanacak.

Yarışmada birinci gelecek güzel ülkemizi Miss World (Dünya Güzellik), ikinci güzel Miss Universe Kainat Güzellik Yarışması üçüncü güzel ise Miss Earth'de temsil edecek. Yarışmada dördüncü seçilen güzel Miss International ilan edilecek.

Arkadaşlar 2012 Miss Turkey Ne Zaman bilen var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adını Feriha Koydum Final Ne Zaman bilen var mı?

Adını Feriha Koydum Final Ne Zaman bilen var mı?

Adını Feriha Koydum Final Ne Zaman bilen haberi olan var mı bu sezon bitiyormuş final yapacakmışda, acaba sezon sonumu yoksa daha erken mi bitecek:?
  2. Kürtaj yasası ne zaman çıkıyor kızlar bilen var mı ?

Kürtaj yasası ne zaman çıkıyor kızlar bilen var mı ?

Başbakan Erdoğan 2012 yada 2013 yıllarında Kürtaj yasasının çıkacağını söylemiş, hatta bir hastahane açılışında bundan bahsetmiş kızlar. Bu konu hakkında bilginiz varmı yasa sizce ne zaman çıkar ve bu yasa doğrumu sizce ?
  3. 2012 kurban bayramı tarihi ne zaman bilen var mı

2012 kurban bayramı tarihi ne zaman bilen var mı

Kızlar bu yıl Kurban Bayramı hangi aya ve hangi güne denk geliyor acaba 2012 kurban bayramı tarihi ne zaman bilen varsa yazsın lütfen.
  4. iPhone 5 Ne Zaman Çıkacak acaba bilen var mı

iPhone 5 Ne Zaman Çıkacak acaba bilen var mı

selam millet acaba aranızda iPhone 5 Ne Zaman Çıkacak bilen var mı ya çok merak ediyorum iPhone 5 Ne Zaman Çıkacak diye lütfen biliyorsanız bana yazın kardeşler:)
  5. Evlerden Biri Dizisi Ne Zaman Başlayacak acaba bilen var mı

Evlerden Biri Dizisi Ne Zaman Başlayacak acaba bilen var mı

fragmanlarından gördüğüm kadarıyla izlenmeye değer bir dizi olacak evlerden biri dizisi oyuncularda güzel peki ya Evlerden Biri Dizisi Ne Zaman Başlayacak işte bunu merak ediyorum:S

Sayfayı Paylaş