gebe
  1. türkandolunay

türkandolunay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3

arkadaşlar acil yardim lütfen

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında türkandolunay tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar merhaba size bir sorum olacak kısmetse 14 şubatta istemem ve nişanım olcak evde nişanı dışarda yapmıyorum çünkü mayısta düğünüm var. Niye o kadar kısa süre derseniz babam hasta olduğu için uzatmıcaz arayı. şimdi sorum bizim ev çok büyük 50-55 kişilik bir nişan olck daha fazlada olabilir. şimdi kahve yapılırken herkese yapmam gerekirmi yoksa sadece büyüklere anne baba sevgilimin ailesine ve anneananeleremi yapayım ?

2. Moss

Moss Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    sizi kim isteyecekse ona yapılır anne baba mustakbel eş diye biliyorum ben. diğerlerine sizin varsa kardesiniz yoksa bi arkadasiniz falan yapabilir.

türkandolunay bunu beğendi.
  3. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba ;
    Bir defaya mahsus bu durum da herkese ikram etmeniz gerekir.Birine yapıp diğerine yapmamak olmaz.Mutfakta size yardımcı olucak biri olsun Ocağın her iki gözünde geniş ve büyükçe kapta kahvenizi rahatlıkla yapabilir,ikram edebilirsiniz.

4. türkandolunay

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3

Peki çok teşekkür ederim cevabınız için :)

BEYZA21 bunu beğendi.
  5. türkandolunay

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    O zaman dediğiniz gibi ben aile bireylerine diğerlerinede arkadaşlarım yapacak

Moss bunu beğendi.
  6. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113

Rica ederim..Nişanınız hayırlı uğurlu olsun.Bir ömür boyu mutluluklar..

7. Ezgi Engin

Ezgi Engin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    21
    Ödül Puanları:
    3
    Herkeze yapıcaksın malum eve gelenlerın hepsı erkegin ailesi . nıhayetınde o annesı bu amcası diye ayırmak simdiden senli benli olusmasını saglayacaktr. ayrımcılık yapma ve hepsıne yap. bende evde yapmıstım ve hepsıne yapmısttık . kahve makinası al nedir 10 15 ttl bişiy zaten.

8. çiğdemvural

çiğdemvural Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Herkese yapman gerekiyor malesef. :) Sonuçta oradaki herkes senin misafirin. Mutluluklar dilerim çok çok çok :))

9. türkandolunay

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3

Çok teşekkür ederim :)

arkadaşlar acil yardim lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acil yardim lütfen....

acil yardim lütfen....

benim bi arkadasim almanyada yasiyor ve tr de mardinde bi kizlka nikahladni almanyaya geldi... hic bir evlilik yasamadilar sedece vizenin cabuk olmasindan dolyai sade bir nikah.aile zoruyla olmus birsey..oralari bilirsiniz belki.. almanyaya geldiginde baskjasini sevdi ve ailesinin karsi cikmasiyla evden tasindi o tr deki kizdan bosanmak istedigi icin... bosanma davasi acti.. kiz ´150milyar...
  2. tecrübeli arkadaslar acil yardim lütfen!!!

tecrübeli arkadaslar acil yardim lütfen!!!

mrb ben yeni üye oldum. 3 yillik evliyim ve artik cocuk istiyoruz bu ay denedik adetime 9 gün var ve 1 haftadir tuhaf degisikler var bende. beklemek ne kadar zormus daha ilk denemede beni bu kadar stres sardi. simdi benim son adetim eylülün 1 iydi ve ben 24-25 günde bi adet oluyorum normalde. bu ayin 8,10,12,14 ünde ilsikiye girdik. son 1 haftadir da karnima asiri dercede sislik ve gaz var ve...
  3. acil yardıma ihtiyacım  var

acil yardıma ihtiyacım var

erkek arkadaşımla korunmasız birlikte olduk. ancak içime boşalmadığını ve zevk suyunun bile gelmediğini söylüyor. ben yine de yaklaşık bir saat içinde ertesi gün hapı aldım çünkü adetim başladığından itibaren tam 10. gündü,yani en tehlikeli zamandı. hamile olma ihtimalim var mı? lütfen yardım edin
  4. çook istiyorum arkadaşlar lütfen yardim

çook istiyorum arkadaşlar lütfen yardim

Merhaba arkadaşlar araniza yeni katıldım yardimlarinizi bekliyorum. Haziran 25 inde regl oldum ve 47 gün gecikmeyle birlikte ağustos 11 de hava değişimi olarak düşündüm kısa bir tatilimiz olmuştu. Ama hiç bu sekilde gecikmem olmazdı. 3 senelik evliyim ve eşim çocuk istemiyor geçen ay böyle gecikme olunca tedirgin oldum ve artık direttim eşim sonunda pes etti. Ve bu ay denemeye başladık. Henüz...
  5. Arkadaşlar çok acil lütfen bakarmısınız ?

Arkadaşlar çok acil lütfen bakarmısınız ?

Sevgili melekler , Unıca arkadaşımızın tanıdığı için çok acil ; Adana Acıbadem Hastanesi Onkoloji bölümünde tedavi görmekte olan 5 yasinda Yusufcan oğlumuza AB RH NEGATİF trombosit gerekmektedir yardımlarınızı rica ediyoruz İletişim anne Mukaddes Uzun +90 (530) 734 93 27 Adana da ikamet eden, duyarılı arkadaşlarımızın ,yusufcan için seferber olacağını umuyorum. Yusufcana Allahtan şifa...

Sayfayı Paylaş