gebe
  1. S.e.a

S.e.a Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Arkadaşlar acill tecrubelerinize ihtiyacım var

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında S.e.a tarafından paylaşıldı.

Gebelik için kan takılı sonucun 79.93 ama refarans değerleri 1000 ile 5000 bin arasi doktora çıkamadım çıkmıştı çünkü şimdi ben hamile degilmiyim...

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba değeriniz gebelik lehine,hekim kontrolünde olun.

Arkadaşlar acill tecrubelerinize ihtiyacım var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var :(

arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var :(

selma ergeç saç rengi ben beyaz tenliyim..ve saçlarım koyu kahve ana rengi....fakat değişiklik istiyorum...çok sıkıldım..röfle yaptırmak istiyorum fakat beyaz tenli olduğum için arkadaşlarım solgun olursun diyor...ama röfleyi yada ışıltıyı çok seviyorum.. gözlerim ela tenim beyaz..hangi renk bana yakışır sizce?
  2. Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var

Adet olamıyorum geçenlerde gebelik testii yaptım negatif çıktı neden olmuyorum lütfen yardımcı olun çıldırıcam yoksa
  3. arkadaşlar acil yardımınzıa ihtiyacım var

arkadaşlar acil yardımınzıa ihtiyacım var

arkadaşlar ben dudulluda oturuyorum ve batı ataşehirde ülker sports arena var oraya otobus varmı varsa hangi otobus yardım lütfenn
  4. arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var yazın banaa

arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var yazın banaa

benim kilo sorunum var daha 19 yaşındaym ama veremiyorum bi türlü şu beşi bi yerde çay zararı mı ondan denesem mi bilemedim fikirleriniz önemli benim için yazın bana lütfeeen :(
  5. Arkadaşlar Yardımınıza İhtiyacım Var. Durum Ciddi...

Arkadaşlar Yardımınıza İhtiyacım Var. Durum Ciddi...

Öncelikle herkese iyi geceler demek istiyorum. Bu konuyu bu foruma açıp açmamak hakkında çok ikilemde kaldım ama, ikilemde kaldıkça da bir çözüm üretemedim. Açıkçası da sizden başka yardım edebilecek biride çevremde maalesef ki yok. O yüzden bir erkek olarak forumunuza üye olup derdimi sizlerle paylaşma ihtiyacı hissettim. Konuyu iyi kötü tahmin etmişsinizdir belki. Ve bir çok arkadaş...

Sayfayı Paylaş