gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Arkadaşlar Aileniz karnenizdeki zayıfa nasıl tepki verir?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Aileniz karnenizdeki zayıfa nasıl tepki verir? Benim ailem sanki olumsuz tepki verir gibime geliyor acaba bir tek benim ailem de mi var bu kızgınlık anlayışsızlık merak ettim. Peki ya sizce sizin aileniz karnenizde ki zayıflara nasıl tepki verir?

Arkadaşlar Aileniz karnenizdeki zayıfa nasıl tepki verir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gıdıklayınca Hangi Burç Nasıl Tepki Verir?

Gıdıklayınca Hangi Burç Nasıl Tepki Verir?

hangi burcun kadını nasıl sevişir hangi burç nasıl sevişir burcun erkeği koç burcu erkeği oğlak burcu Arkadaşınızın burcunu bilmiosanız onu gıdıklayıp öğrenin ama bazı burçlar acaip tepki verio ona göre... Koç Burcu: Daha elinizi sürmeden yalvarmaya başlar, daha sonra durmanız için her tür rüşveti teklif edecektir. Boğa Burcu: Yuvarlanarak, kendisini sizin atar yani resmen üstünüze oturur...
  2. Bakın bakalım karneniz nasıl ??

Bakın bakalım karneniz nasıl ??

karne şekilleri Hem çocukların karnesi nasıl olacak heyecanı. Hem de tatilde ne yapacağız; nasıl eğleyeceğiz çocukları düşüncesi… Tatilde yapılabileceklerle ilgili birçok şey yazılıp çiziliyor. Çocuklarla yakından çalışan uzmanlar özetle hem dinlensinler, eğlensinler hem de öğrendiklerini tekrar etsinler diyor. Buna benim ekleyebileceğim çok birşey yok. Sadece bir anne olarak, artık sabahları...
  3. Emziren anneler nasıl kilo verir, zayıflar?

Emziren anneler nasıl kilo verir, zayıflar?

emziren anneler nasıl zayıflar emziren anne nasıl zayıflar anne nasil zayiflar süt veren anneler "İlk 6 ay mutlaka anne sütü almalı bebekler" diyor dokdorlar ve kaldı ki bunun önemini elektrik su faturalarının altına düşen notlar da bile bazen okuyoruz :) Peki sadece bebek sağlığı için mi önemlidir, anne sütü? Sevgili Melek'ler, doğum sonrası zayıflamak için de oldukça etkiliymiş...
  4. bebek ilk görme tepkilerini nezaman verir?

bebek ilk görme tepkilerini nezaman verir?

slm. birşey soracağım; bir bebek ilk görme tepkilerini nezaman verir?
  5. Size Laf Atılsa Ne Tepki Verirsiniz?

Size Laf Atılsa Ne Tepki Verirsiniz?

Sevgili melekler, diyelim yolda yürüyorsunuz, densizin teki size laf attı. Tepenizin tası attı, hırsınızdan kudurdunuz! Peki ne yaptınız? Böyle bir olayı yaşayanlar eminim daha reel cevap vereceklerdir ama yaşamayanlar da şöyle bir düşünsün bakalım, böyle bir durumda ne yaparlardı? :D:D

Sayfayı Paylaş