gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

arkadaşlar baldır (alt bacak) eritme yöntemleri nelerdir?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

selam kızlar dün http://www.meleklermekani.com/soru-cevap/221625-dertliyim-alt-bacaklarim-cok-kalin.html böyle bir başlık gördüm sizde ne yazık ki bende bu konudan oldukça dertliyim eminim benim gibi alt bacakları kalın olupta bu konuda sıkıntı çeken çok hemcinsim vardır. Aranızda baldırları kalın olupta eriten hiç arkadaşımız yok mu? Lütfen bu konuda bana birşeyler önerin, bıktım artık bende mini mini kıyafetler giyip salına salına yürümek istiyorum. bacak eriten harektler felan denedim ama bu hareketler inceltmek yerine daha da kalınlaştırdı sanki, çünkü o bölge kaslardan oluşuyormuş ve ben egzersiz yaparak kaslarımı güçlendirmişim ve daha da kalın olmasına istemeden neden olmuşum. Nette duyduğunuz herşeyi denemeyin diye diyorum bunları benim gibi olursunuz yoksa, buraya da sizin uyguladığınız alt bacak eritme yöntemleri vardır belki diye yazdım varsa bana da yazın lütfen! İyi günler...

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

arkadaşlar baldır (alt bacak) eritme yöntemleri nelerdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. alt bacak kasları nasıl giderılır ?

alt bacak kasları nasıl giderılır ?

alt bacak kasları merhaba ben spor yapmadıgım halde alt bacak kaslarım var onları nasıl yok edebılrıım bı bılgısı olan yada aynı durumda olan varmı ? etek gıyemıyorum bu yuzden ya :(
  2. Dertliyim alt bacaklarım çok kalın

Dertliyim alt bacaklarım çok kalın

Merhaba hanımlar yaz geldi ve ben yine elbise, etek şort giyemiyorum bu konuda çok dertliyim alt bacaklarım çok kalın. fiziksel olarak kilolu değilim hatta zayıfım ama bu bacaklarım niye kalın bilmiyorum acaba nasıl inceltebilirim bu konuda ne önerirsiniz lütfen yardım edin benimde alt bacaklarım ince olsun istediğimi giyebileyim:S
  3. Hep Beraber Baldır Eritme Hareketleri Yapalım !

Hep Beraber Baldır Eritme Hareketleri Yapalım !

alt bacak eritme baldır eritme Sevgili melekler, fazla kilolardan ziyade Türk kadınının en büyük derdi bölgesel yağlanma. Özellikle kalçalar, basenler ve bacaklarda biriken yağlar sebebiyle diyetler yapılıyor, spor salonlarına gidiliyor. Biz de bu meleklerimizi düşündük ve bu yazımızda alt bacak eritme diğer bir deyişle baldır eritme ile ilgili bilgiler vermek istedik sizlere.. :) Diz...
  4. Sırt Yağları Eritme Yöntemleri

Sırt Yağları Eritme Yöntemleri

Bu sayfa; Sırt Yağları Eritme Yöntemleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, fazla kilolardan kurtulmak için öncelikle uygun bir beslenme programı uygulamalı ve düzenli egzersiz yapmalısınız. Özellikle bölgesel yağlanmalarda ise o bölgeyi çalıştırıcı hareketler yapmak yerinde olacaktır. Bu konuyla ilgili olarak sırt yağlanmaları için neler yapabileceğinzii, hangi egzersizleri...
  5. Baldır İmplantları ile bacak estetiği yaptırma

Baldır İmplantları ile bacak estetiği yaptırma

Baldır protezi baldır hacmini büyütmek ve şeklini geliştirmek için uygulanan bir cerrahi bir müdahaledir. Birçok insan baldır kaslarının şeklinden ya da boyundan, kısa giysiler giymekten kaçınacak derecede şikâyetçi olabilmektedir. Bu gibi durumlarda yoğun egzersiz yapıldığında bile istenen sonuçların alınamaması, özellikle üst bacak kaslarına göre oranlı bir görüntünün sağlanamaması durumuyla...

Sayfayı Paylaş