gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Arkadaşlar bana Namazla İlgili Güzel Sözler yazarsanız çok sevinirim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlarım, eşime namaz kılmasını söylüyorum evet biraz etkileniyor ama yetersiz kalıyor ona namaz kılmanın güzelliğini farklı dillerle anlatmak istiyorum bu yüzden de sizden Namazla İlgili Güzel Sözler yazmanızı rica ediyorum ki bende ona bu sözleri okuyayım. Hayırlı günler...

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Arkadaşlar bana Namazla İlgili Güzel Sözler yazarsanız çok sevinirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Namazla İlgili Güzel Anlamlı Sözler

Namazla İlgili Güzel Anlamlı Sözler

Namazla ilgili güzel sözler ibretlik sözler Genelde çoğu Türk insanı malesef namaz niyaz olayına belirli bir yaşa girdikten sonra girmek istiyor. Rabbim, cümle kuluna Namaz'ı erkenden nasip etsin kızlar inşallah. Zira ömür dediğin üç günlük zaman diliminden başka birşey değil. Namazla İlgili Güzel Anlamlı İbretlik Sözler İşin başı ibadettir, Allah’a kulluktur. Kulluğun başı da ihlasla...
  2. Namaz İle İlgili Güzel Sözler

Namaz İle İlgili Güzel Sözler

arkadaşlar, eşime namazı alışkanlık yapmak istiyorum yani beş vakit namaz kılsın istiyorum bu yüzden ona arada namaz kılmanın önemini ve vakitlerini hatırlatmak için Namaz İle İlgili Güzel Sözler arıyorum. Bu konuda yardımcı olacak arkadaşımdan şimdiden Allah razı olsun.
  3. Namazla ilgili güzel sözler

Namazla ilgili güzel sözler

namaz ile ilgili sözler namaz ile ilgili güzel sözler namazla ilgili güzel sözler namazla ilgili güzel yazılar namazla ilgili güzel şiirler namaz ile ilgili güzel sözler namazla ilgili sözler namaz ile ilgili sözler burada arkadaşlar. Dinimiz gereğince günde beş vakit Allah'a şükretmek için dilemek için, el açıp ibadet ettiğimiz namazla ilgili güzel sözler sunuyoruz bu sayfamızda Melek'ler....
  4. Bana Güzel Merhamet İle İlgili Sözler yazar mısınız

Bana Güzel Merhamet İle İlgili Sözler yazar mısınız

Merhaba millet sizden merhamet duygusunu hatırlaması şart olan bir arkadaşım için mümkünse Güzel Merhamet İle İlgili Sözler yazmanızı rica ediyorum şimdiden tşkler.
  5. Sevgi ile ilgili şiirler yazarsanız çok sevinirim

Sevgi ile ilgili şiirler yazarsanız çok sevinirim

Merhaba kızlar gününüz sevgiyle dolsun diyor ve az biraz sevgi dolu şeyler okuyalım ve yazalım diye sizden Sevgi ile ilgili şiirler yazmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş