gebe
  1. ceydafigen18

ceydafigen18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6

arkadaşlar benim içimde hiç çocuğum olsun diye bir istek yok, neden olabilir

Konu, 'Yaramaz Çocuklarımız' kısmında ceydafigen18 tarafından paylaşıldı.

ben neden çocuk istemiyorum, neden çocukları sevmiyorum ya, bazen özeniyorum ama hemen vazgeçiyorum

arkadaşlar benim içimde hiç çocuğum olsun diye bir istek yok, neden olabilir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dile benden ne dilersen

Dile benden ne dilersen

Kadının biri Maldivlerde bir kumsalda yürürken ayağı eski bir lambaya takılmış, kadın lambayı kumların içinden çıkarmış, ovalamış lambayı. Lambadan cin çıkmış. Kadın hemen Üç hakkım var değil mi? diye sormuş. Tamam, tamam. Beni lambadan kurtardın vs vs vs. .. ama yüksek enflasyon, iç piyasadaki daralma , üçüncü dünya ülkelerindeki düşük maaş oranları ve Güney Asya'daki Tsunami...
  2. Böyle bir çocuğunuz olsa ne yapardınız..

Böyle bir çocuğunuz olsa ne yapardınız..

Evi bir bırakıp komşuya gittiniz, bir kahve içmeye yada lavaboya girdiniz 10 dakikalığına yada diyelim ki duştasınız, iki bebişinizde evde yada biri sizin biriside bakkala gidipte çocuğunu size bırakın bir komşunuzun. Neyse eve geldiniz ve aşağıdaki manzara ile karşılaştınız ne olur :D:D:D:D * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
  3. Hiç çalışmam yok.  İsteğe bağlı sigortalı olabilir miyim?

Hiç çalışmam yok. İsteğe bağlı sigortalı olabilir miyim?

isteğe bağlı sigortalı olabilirmiyim sigortalımıyım kimler isteğe bağlı sigortalı olabilir çalışmadan olmak Hiç çalışmam yok. İsteğe bağlı sigortalı olabilir miyim? Sağlık hizmetlerinden yararlanabilir miyim? Yeni düzenleme ile Türkiye'de yasal olarak ikamet edenlerden 18 yaşını dolduran ve talepte bulunanlar isteğe bağlı sigortalı olabilecektir. İsteğe bağlı sigortalı olmak için...
  4. Eşinizle mutlu olmak için hem bir eş hemde arkadaşı olun

Eşinizle mutlu olmak için hem bir eş hemde arkadaşı olun

iyi bir eş olmak iyi bir eş olmak için arkadaş olma sitesi Çoğumuz mutlu bir yuva kurmak düşüncesiyle evliliğe adım atarız ama bazen umduğumuzu ve hayallerimizde yaşattığımız evliliği bulamayız ama şu bir gerçekki mutlu olmak bizim elimizde ve beynimizde biter biraz anlayış hoşgörü en önemlisi ise saygı ve sevgidir.Evlilikte mutlu olmak için eşinize hem bir eş hemde arkadaş olun......
  5. ayrılık diye bir şey yok ..

ayrılık diye bir şey yok ..

Ayrılık diye bir şey yok. Bu bizim yalanımız. Sevmek var aslında, özlemek var, beklemek var. Şimdi neredesin? Ne yapıyorsun? Güneş çoktan doğdu. Uyanmış olmalısın. Saçlarını tararken beni hatırladın, değil mi? Öyleyse ayrılmadık. Sadece özlemliyiz ve bekliyoruz. Zamanı hatırlatan her şeyden nefret ediyorum. Önce beklemekten. Ömür boyunca ya bekliyor ya bekletiyor insan. İkisi de kötü, ikisi...

Sayfayı Paylaş