arkadaşlar benimle rejıme varmısınız?

Ce: arkadaşlar benimle rejıme varmısınız?

ewt nurovski doğru söylüyosun.boyum 1.65 kilom 73 ama kilom dengeli dağıldığı için fazla göze batmıyor. ama bende her sabah ılık su içerim ve bol bol elma yemeye gayret ederim.tok tutuyor ve diyette elma çok iyi. birde bildiğim bişey var sizde yapın bende işe yaradı. her sabah büyük tuvaletiniz olmasada kalktığınız zaman açken tuvalete girn bağırsaklarınız zaman la buna alışlıyo.kabızlık sorunu çekenler için bunu öneriyorlar ve ben doğadan ın form çayını içiyorum en fazla bir saat sonra wc ye yetişemiyorum. size iyi diyetler kolay gelsin

Ce: arkadaşlar benimle rejıme varmısınız?

sizi yani rejime baslayanlara motive etmek icin yaziyorum ben yaklasik 8 9 aydir rejimdeyim ve 20 kilo verdim..yanlis anlamayin ama ben rejim yaparken sunu ogrendimki hani yapiyorum da olmuyo veremiyorum bi turlu diyoruz ya {bi zamanlar benimde dedigim gibi} ha iste bunlar sadece mazeret bahane..yapinca oyle guzel veriliyoki..daha oncede belirttigim gibi hersey kafada bitiyo....unutmayin ve yanlis anlamayin olurmu...

Cevap: arkadaşlar benimle rejıme varmısınız?

MerhabalarBen aranıza yeni katıldım. Kilolu değilim fakat kolestrolüm bundan iki ay öncesine kadar 290 seviyesindeydi. Doktorum yaşımdan dolayı ilaç önermedi sadece spor yapmam gerektiğini söyledi. Ben de yoga ve ardından plates destekli egzersizlere başladım. Şu an kolestrolüm 250 civarı egzersizlere devam ediyorum. Hiç esnek olmayan vücudum şu an öyle hareketleri kaldırıyorki anlatamam. Daha önce yumuşak olan etlerim o kadar sıkılaştıki ben bile şaşırıyorum. Spor yaptığımı duyanlar bana çok gülüyorlar çünki görünürde kilom hiç yok ama yağlarımı sadece ben biliyorum ve çok rahatsız edici. Yaşım 40 ama genç kız gibiyim .On altı yaşında kızımı kız kardeşim sanıyorlar.Arkadaşlar kilolu olun veya olmayın hepinize öneriyorum plates en güzel egzersiz yöntemi.Unutmadan kendinize güveniniz daha da artıyor.

arkadaslar rejim yapacaklari destekliyorum kilo sorunum pek yok benim gobegimi eritmem lazim ama bu konuda cok tembelim spor yapamiyorum yapsam bile duzene koyamiyorum haaa birde basen var tabi ne yapacam bilmiyorum

Yaa ben zayıfımm ne diyeti delüüü:D:Dyazık yaww diyet yapanlara boğazlarından kısıyolar:D:D

Geri