gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Arkadaşlar Benjamin Franklin Neyi Keşfetti

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Benjamin Franklin Neyi Keşfetti bu konuda bilgisi olanlar size sesleniyorum ve bu sayfada sizlerin vereceği cevabı merakla bekliyorum.

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
Arkadaşlar Benjamin Franklin Neyi Keşfetti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Benjamin Franklin Sözleri

Benjamin Franklin Sözleri

Benjamin Franklin Sözleri Selam millet sizden Benjamin Franklin Sözlerini rica ediyorum.
  2. Benjamin Franklin Neyi Keşfetmiştir?Benjamin Franklin Buluşu Nedir?

Benjamin Franklin Neyi Keşfetmiştir?Benjamin Franklin Buluşu Nedir?

Benjamin Franklin Buluşu Benjamin Franklin Neyi Keşfetti Benjamin Franklin'i herkes 100 Dolardan tanıyodur diye tahmin ediyorum bakalım bu büyük insan neler bulmuş neler keşfetmiş bakalım... Benjamin Franklin Buluşlar Elektrik yüklerinin artı ve eksi olarak belirlenip adlandırılmasını sağlayan Benjamin Franklin (1706 - 1790)'dir. Franklin, yaptığı çeşitli deneylerin sonucunda...
  3. Arkadaşlar Benjamin Franklin Nerede Doğdu

Arkadaşlar Benjamin Franklin Nerede Doğdu

Benjamin Franklin Nerede Doğdu bu konuda bilgisi olan arkadaşım ya da arkadaşlarım var ise aranızda lütfen bana bu sayfadan cevap versin.
  4. benjamin franklin sözleri lazım

benjamin franklin sözleri lazım

Merhaba bana İngilizca yazılmış Benjamin Franklin sözleri lazım, bulabilir misiniz ? :)
  5. Arkadaşlar Benjamin Franklin İngilizce Sözleri Burada

Arkadaşlar Benjamin Franklin İngilizce Sözleri Burada

Benjamin Franklin ingilizce Sözleri Benjamin Franklin özlü sözleri (ingilizce) Sevgili melekler, bu yazımızda siyasetçi, ünlü Amerikalı siyasetçi, diplomat ve yazar Benjamin Franklin 'den seçme sözler paylaşacağız sizlerle. Benjamin Franklin neyi keşfetti konusundan sonra şimdi de Benjamin Franklin İngilizce sözleri ile karşınızdayız .. Tell me my faults and mend your own. Saying and...

Sayfayı Paylaş