arkadaşlar bhcg ile ilgili yardıma ihtiyacım var

esgiii

Daimi Üye
Üye
arkadaşlar bhcg ile ilgili yardıma ihtiyacım var
geciktirici kullanarak adetimi 2 gün erteledim.ilacı bıraktığım günün ertesi günü test yaptırdım bhcg 1.2 çıktı.benim 0 ın üstüne asla çıkmazdı.aynı gün adet olmaya başladım ama normale göre baya az oldum 2 gün sonra tekrar bhcg baktırdım hala 1.2 idi.bu değerin sabit kalmasının sebebi ne olabilir arkadaşlar.adet devam ediyo bugün 4. gün ama çok afedersiniz ilk iki gün zaten azdı son iki günde bir parmağı geçmiyo pedde bütün gün.bu ay rahim filmi çektirmeyi düşünüyorumda bi gebelik başlangıcı olabilirmi arkadaşlar emin olmam lazım yoksa bebiş varsa rahim filmi çok kötü olur.

Selamlar Esgii,

2-3 değerlere kadar normal olarak kabul edilir. Progesteron hormonundan dolayı yapılan testlerde değerler 0,01 ile 2,50 arasında gidip gelebilir bu gayet normal. Bu değerlerinize görede hamileliğinizin olmadığını rahatlıkla söyleyebilirim.

Sevgiler

Selamlar Esgii,

2-3 değerlere kadar normal olarak kabul edilir. Progesteron hormonundan dolayı yapılan testlerde değerler 0,01 ile 2,50 arasında gidip gelebilir bu gayet normal. Bu değerlerinize görede hamileliğinizin olmadığını rahatlıkla söyleyebilirim.

Sevgiler
21.gun yapılan testte 8.2 progesteron yazarsa doktor yumurtlamıssın derken bu ne demek oluyor ??

Geri