gebe
  1. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63

arkadaşlar bhcg ile ilgili yardıma ihtiyacım var

Konu, 'Gebelik' kısmında esgiii tarafından paylaşıldı.

geciktirici kullanarak adetimi 2 gün erteledim.ilacı bıraktığım günün ertesi günü test yaptırdım bhcg 1.2 çıktı.benim 0 ın üstüne asla çıkmazdı.aynı gün adet olmaya başladım ama normale göre baya az oldum 2 gün sonra tekrar bhcg baktırdım hala 1.2 idi.bu değerin sabit kalmasının sebebi ne olabilir arkadaşlar.adet devam ediyo bugün 4. gün ama çok afedersiniz ilk iki gün zaten azdı son iki günde bir parmağı geçmiyo pedde bütün gün.bu ay rahim filmi çektirmeyi düşünüyorumda bi gebelik başlangıcı olabilirmi arkadaşlar emin olmam lazım yoksa bebiş varsa rahim filmi çok kötü olur.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar Esgii,
    2-3 değerlere kadar normal olarak kabul edilir. Progesteron hormonundan dolayı yapılan testlerde değerler 0,01 ile 2,50 arasında gidip gelebilir bu gayet normal. Bu değerlerinize görede hamileliğinizin olmadığını rahatlıkla söyleyebilirim.

Sevgiler

arkadaşlar bhcg ile ilgili yardıma ihtiyacım var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yardima ihtiyacim var

Yardima ihtiyacim var

Siteye üye olali cok oluyor ama üye olduktan sonra girme firsatim olmadi. Sitede Tarot hizmeti varmis ama kurallarinda 30 msj siniri diye birsey okudum acaba bana bunu aciklaya bilecek biri var mi anlamadim :S
  2. Yardıma ihtiyacım var!

Yardıma ihtiyacım var!

Sevgili Melekler, ben Aslı.Benim saçımla ilgili sorunum saçlarımın bir türlü uzamaması. Eylülden beri kestirmedim ve saçım en fazla 5 cm. falan uzamıştır. Galiba saçımın uzamaması yanlış beslenmeden oluyor. Saçıma uygulayacağım pratik bilgilere ihtiyacım var... Lütfen yardım edin. Ayrıca saçlarım çok kabarıyor, kıvırcık saçlarıma bir şekil veremiyorum, bu konuda da yardımcı olursanız sevinirim.
  3. Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var

Adet olamıyorum geçenlerde gebelik testii yaptım negatif çıktı neden olmuyorum lütfen yardımcı olun çıldırıcam yoksa
  4. acil yardıma ihtiyacım  var

acil yardıma ihtiyacım var

erkek arkadaşımla korunmasız birlikte olduk. ancak içime boşalmadığını ve zevk suyunun bile gelmediğini söylüyor. ben yine de yaklaşık bir saat içinde ertesi gün hapı aldım çünkü adetim başladığından itibaren tam 10. gündü,yani en tehlikeli zamandı. hamile olma ihtimalim var mı? lütfen yardım edin
  5. evlilik sorunları yardıma ihtiyacım var

evlilik sorunları yardıma ihtiyacım var

meraba yaklaşık 1 yıllık evliyim eşimin teyzesi geldi baya dengesiz patavatsız birisi canımı çok sıktı ama misafir diye hiç belli etmedim ona. Onlar gittikten sonra eşimle dertleşme geregi duydum ama konuyu kapattı. bende annemle dertleştim bunu duyan eşim delirdi baya kızdı bana telefonu mu kırdı kendi ailemle ilgili millete hep anlatıyordu ama ben yapınca olay oldu yüzüme bile bakmıyor. ne...

Sayfayı Paylaş