gebe
  1. DENİZ-MAVİSİ

DENİZ-MAVİSİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    0

arkadaşlar bigilerinizi bekliyorum

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında DENİZ-MAVİSİ tarafından paylaşıldı.

ben bebeğimi emzikten kesene kadar adet görmüyorum bebeğim 21 aylık oldu bende adet göremediğim için çok kilo aldım sonuçta sorunum için emziği kestim sütümün çekilmesiyle adetimi gördüm hemde çok fazla 15 gün şimdi 2 adetimi görüyorum ayı şekilde fazla ve 2 ayda 78 kilodan 63 kiloya düştüm ani zayıflamadan dolayı göğüslerim çok küçüldü ve sönük duruyolar napa bilirim yardım edin pskolojim bozuldu yaşımda 26 normal mi sizce?

2. DENİZ-MAVİSİ

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    neden kimse bişey yazmıyor kimsenin bu konuda bilgisi yokmu

3. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    698
    Ödül Puanları:
    113

arkadaşım bilsem yazardım ama bilgim yok ana sayfaya kopyalıyım baksınlar dur

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Uzun süre emzirme döneminden sonraki sütten kestikten sonra göğüsler haliyle sütünde çekilmesiyle küçülür sarkar ve deformasyona uğrar.Bende bir emziren anne olarak ilk başlarda bunu yaşadım gerçi benim göğüslerim zamanla tekrar toparlandı küçük oldukları için fazla bir sarkma ve deformasyona uğramadı.Senin için diyebileceğim şu canım piyasada bazı markaların göğüs toparlayıcı ve dikleştirici kremleri bulunmakta istersen bir de onları dene birde çok fazla kafaya takma desemde sonuçta dişiliğin sembolu olan göğüsleri bu şekilde görmek elbette ki her kadının moralini bozar ama önemli olan ne güzel bak bebişini bu kadar uzun süre emzirebilmiş anne sütünden mahrum bırakmamışsın onun sağlığı herşeyden çok daha önemli dimi:)

5. CeReN87

CeReN87 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    Sitemizde link vererek reklam yapmak yasaktır...
    EDIT BY TİTAN...

6. DENİZ-MAVİSİ

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    tavsiyeleriniz için teşekkür ederim kremi denicem

7. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

gögüslerin yine eski dolgunlugunu istiyorsan hergün Anason cayi iç, faydasini görecen cremlere fazla güvenme kalici degil , anasonu önce hergün sonra arada bir iç.

arkadaşlar bigilerinizi bekliyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bekliyorum

Bekliyorum

BEKLİYORUM saat gece yarısını geçti ve ben seni bekliyorum.sen bekledinmi birini hiç benim gibi gelmeyeceğini bile bile umutsuzca...kalkıp bir sigara daha yakıyorum bu saatlerde seninle içtiğimiz sigaraların anısına.beni sigaramı senmi öldüreceksin emin değilim ama sonum olduğunuzu bile bile ne senden nede sigaradan vazgeçebiliyorum.yaman çelişki değilmi....uzun olmaya...
  2. Sea34 arkadaşımız için dualarınızı bekliyoruz

Sea34 arkadaşımız için dualarınızı bekliyoruz

Sea34 nickli meleğimiz Cuma günü laparaskopi ve histereskopi ameliyatı olacaktır. Arkadaşımıza acil şifalar ve geçmiş olsun diliyorum. Ameliyatın başarılı ve sorunsuz geçmesi için siz meleklerimizin dualarını bekliyoruz. Arkadaşımızı bu zorlu günde yalnız bırakmayalım melekler. Sea34 çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin sana :)
  3. Bekliyoruz

Bekliyoruz

biz soru sormuştuk
  4. bekliyorum

bekliyorum

3.9.2012 tarihinde ikinci asilamami oldum 1.10.2012 de kan tahlilimi bekliyorum duadan unutulmamak dilegiyle..

Sayfayı Paylaş