gebe
  1. damla83

damla83 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

arkadaşlar bir sorunum var :(((((

Konu, 'Psikoloji ve İlişkiler' kısmında damla83 tarafından paylaşıldı.

eşim benimle ikinci evliliğini yaptı.biz evlenmeden 2 yıl önce boşanmış ve kendine yeni bir ev açmıştı.bütün eşyalarını yeniden almıştı.biz evlenince doğal olarak hepsini yeni aldığı için bu evde oturduk.eşimin zevki çok iyidir ama başta yeni nasılolsa diye önemsememiştim.şimdi durum değşti.başkalarının evine gidip gelince imreniyorum.benim zevkime göre değil eşyalarım tamam güzel ama o evi ben baştan dizmedim.herkes yeni yeni şeyler almış.bu duygudan kurtulamıyorum.nasıl aşcamıda bilmiyorum.tamam bende yaptım evde biraz değişiklik ama sizce haksızlıkmı ediyorum.bu konuda bana yardımcı olurmusunuz?fikire ihtiyacım var:(((((

2. bebekyüzlüm

bebekyüzlüm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    364
    Ödül Puanları:
    63
    ya bence haksızlık ediyosunn benimde eşimmmherşeyii eşyaları falan kendii aldıı zevkine göre sadece perdeden anlamadığı için ben seçtim hahahayanii böyle şeyleri kafana takmaa eşyaların eskidiğindede sen seçersin değiştirkenn.. bencee gereksiz yere kendini üzüyosun..

3. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    eşinin durumu iyiyse 1 sene daha kullan değiş elyalarını yok iyi değilse bu masraf sizi krize sokacaksa hiççç düşünme bile hayat zorr geçimm çok zorr
    senin o beğenmediğin mobilyaları bile bulamaya varr birde onu düşünn
    kuru çulda oturan var tabiricayizzsee bence değişme kullan biraz daha eskiyince değişirsin

birde skaın ona buna konu komşuya özenme sakınn sen kaybedersinn herkesle yarışamazsınn

hergün yeni birşey çıkıyorr ona buna yetişeyim derken geleceğinden olursun aman haa sana abla tavsiyesii kim ne almış ne yapmış umursama kendi yoluna bakkk

bebekyüzlüm bunu beğendi.
  4. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sevgili damla, devir hesap devri, arkadaşlar haklı. Eğer eşyalar yeni ve sana da hoş görünüyorsa eskiyene kadar kullan zamanı gelince değiştirirsin. Öyle insanın gözü her gittiği yerde kalsa kimse evinde esya tutmazdı. Hepimiz zaman zaman değişik eşyalara gönül kaydırıyoruz ama sonuçta eskilerin dediği gibi iki çulun nerdeyse canın orda. Yepyeni eşyalar, üstelik kimse kullanmamış. Otur keyfine bak, mutlu olmaya bak :D:D

arkadaşlar bir sorunum var :((((( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir bilmecem var melekler haydi sor sor:)))

Bir bilmecem var melekler haydi sor sor:)))

7 harfli şehirler 7 harfli türkiye şehirleri türkiyede şehirler türkiyedeki türkiyede şehir 01. Bu testte cevabı A olan ilk soru hangisidir? A) 01 B) 02 C) 03 D) 04 E) 05 02. Bu testte sadece iki ardışık sorunun cevabı aynıdır. Bunlar hangi sorulardır? A) 07 ve 08 B) 09 ve 10 C) 11 ve 12 D) 13 ve 14 E) 15 ve 16 03. Bu testte cevabı E olan kaç tane soru vardır? A) 3...
  2. Melekler Bir Sorum Var

Melekler Bir Sorum Var

palette saç boyası kullananlar Selam kızlar saçlarıma okullar kapandı diye sarı röfle yaptırmıştım. Asıl rengi koyu kestane şimdi okullar açılıyor malum saçlarımı tekrar boyamam lazım :D Palette 6.0 koyu kumral saç boyası aldım saçlarım kirlendiğinde boyamaya başlayacağım. Bu markayı ilk defa kullanacağım boyanın dayanma süresi hakkında bilgi verebilir misiniz bana acaba ne kadar süre saçımda...
  3. tarot hakkında  bir sorum var

tarot hakkında bir sorum var

merhaba handanca, ben tarota merak saldım,hatta çok hevesliyim yalnız aklıma takılan birşey vartarotun dinen sakıncası varmı? bilgin varmı bu konuda. öğrenmeyi çok istiyorumda.
  4. Avatarimda bir Sorun var !!!!

Merhaba Adminler :) Bildiginiz ve Gördügünüz gibi, Nickim degistirildi :) Ve degistirildigi anda, kendi kendine bir avatar yüklemis, (su anda gördügünüz avatar) Ama neyazikki artik degistiremiyorum :uhu: Herhangi bir hata bildirilmiyor, sadece yüklemek istedigimde yine o resim cikiyor karsima :) Ilgileriniz icin cok TSK ederim :):):)
  5. Bir sorum var foruma ne olduu?

Bir sorum var foruma ne olduu?

Foruma ne oldu kendimi çok yabancı hissettim buraya böylemi kalacak hep teması falan. ? eskisi daha güzeldi diye düşünüyorumm

Sayfayı Paylaş