gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Arkadaşlar böyle giderse ben bu TAROT açılımını sonlandıracağım!!!!!

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

Lütfen kafanızın bozulduğu herşeye açılım istemeyin. Gerçekten çok yoğunum. Ben gerçekten sorunu olan varsa yol göstermek isterim. Ama
    kavga ettik gelecekmi??
    Kafam karışık nolacak ??
    Beni seviyormu??
    vs vs
    hep aynı şeyleri soruyorsunuz.

Bu sorunlar sizin için önemli anlıyorum. ama cevap yazıyorum. Bir müddet sonra yine soruyorsunuz!!!!

vee böyle devam ederse bu konuyu ben sonlandıracağım...
    Hepiniz sağlıkla kalın..

2. nuriye

nuriye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Arkadaşlar böyle giderse ben bu TAROT açılımını sonlandıracağım!!!!!
    lütfen handan hanım gitmeyin. yorumları okuduğum kadarıyla bazı kişileri rahatlatıyorsunuz,,bir kaç kişinin yüzünden herkes aynı değil. aynı soruları soranlara cevap vermezsiniz. ısrar edenleride anlamış değilim. ama gitmeyin lütfen.

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Sevgili Handanca,

Yorumlarınıza devam edin derim size, ama belirli kriterler oluşturun, hiç bir şekilde kriterler dışındaki sorulara cevap vermeyin, açılmış öyle bir soru var ise hemen kilitleyin :) Bilahere bu konuyu konuşalım sizinle...

Kolaylıklar dilerim.

4. jealousgirl

jealousgirl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Handan hanım sakın gitmeyin ben yeni üye oldum:))) siz elinizden geleni yapıyorsunuz anlayana anlayan anlamak istemeyen emeğinize saygı duymayanlarıda kaale almıyın iyi akşamlar

5. sevgim

sevgim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sevgili handanca seni özledik :küstüm:

6. karalevaya

karalevaya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Merhaba handanca hanım nasılsınız.geçen her gününüz sağlık, huzur,başarı ve mutlulukla geçsin.Lütfen kendinizi üzmeyin siz bize arkadaş olarak ta gereklisiniz,kendinize iyi bakın.sevgiler...:ar4fd:

7. jealousgirl

jealousgirl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    handan hanım ben size özel msj yazmıştım. fakat sanrım cok yoğunsunuz inşallah vaktiniz olur iyi günler....

Arkadaşlar böyle giderse ben bu TAROT açılımını sonlandıracağım!!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ala gözlüm, ben bu ilden gidersem

Ala gözlüm, ben bu ilden gidersem

Ala gözlüm, ben bu ilden gidersem, Zülfü perişanım kal, melil melil. Kerem et, aklından çıkarma beni; Ağla göz yaşın sil, melil melil. Yeğin ey sevdiğim, sen seni düzet; Karayı bağla da, beyazı çöz, at; Doldur ver badeyi, bir daha uzat; Ayrılık şerbetin ver, melil melil. Elvan çiçeklerden sokma başına, Kudret kalemini çekme kaşına, Beni unutursan doyma yaşına, Gez benim aşkımla...
  2. Karacaoğlan - Ela Gözlüm Ben Bu Elden Gidersem

Karacaoğlan - Ela Gözlüm Ben Bu Elden Gidersem

ela gözlüm ben bu elden gidersem hikayesi ela gözlüm ben bu elden gidersem akor notaları el ala hikayesi Ela gözlüm ben bu elden gidersem Zülfü perişanım kal melül melül Kerem et aklından çıkarma beni Ağla gözyaşını sil melül melül Elvan çiçekleri takma başına Kudret kalemini çekme kaşına Beni unutursan doyma yaşına Gez benim aşkımla yol melül melül Yiğit ey sevdiğim sen seni gözet Karayı...
  3. Tarot açılımlarıma bi müddet ara verdim.

Tarot açılımlarıma bi müddet ara verdim.

çok zevk alarak yapmış olduğum bu işten artık bunalmış durumdayım. bunu paylaşırsam belki hak vereceğinize inanıyorum. yoksa tekrar bakmamak üzere bu sayfayı kapatıp normal üye olarak sitede kalacağım. Arkadaşlar tarot açılımı amacı dışına taştı artık. *büyümemiş çocuklarına, *bu hafta bakmadın bu haftada bak diyenlere, *hanedeki diğer yaşayanlara, * iş arkadaşlarını, * akrabalarına,...
  4. Arkadaş Arama İlanları Ve Açılımları :)

Arkadaş Arama İlanları Ve Açılımları :)

arkadaş arama ilanları arkadaş ilanları tv de bulma tv den bulma arkadaşlık Önce Bayanlar 40 yaşlarındayım.......................... 48'im Maceraperestim....................Bugune kadar senin 5 katın kadar sayıda ilişki yaşadım Atletigim...................... Tahta gögüslüyüm Güzel sayılırım............... Çirkinim Güzelim....................... Patolojik yalancıyım İyi eğitim...
  5. Ramazan Dolayısı ile Tarot açılımlarımıza ara veriyoruz..

Ramazan Dolayısı ile Tarot açılımlarımıza ara veriyoruz..

Ramazan ayı vesilesi ile Tarot açılımlarıma ara veriyorum.:handanca: 20/08/2009 tarihinden itibaren açılım yapılmayacak konular kilitli kalacaktır. Bilginize sevgili melekler.. Melekler Mekanı Tarot Danışmanı handanca

Sayfayı Paylaş