gebe
  1. melodi_cn

melodi_cn Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.697
    Ödül Puanları:
    113

Arkadaslar bu degerler hakkında bılgısı olan varsa yazzsın lutfennnn

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında melodi_cn tarafından paylaşıldı.

tek tek yazacam prolaktın 19.4 estradiol yanı e2 26
    lh 4.03
    fsh 4.52
    tsh 0.80
    t4 1.4 lutfen degerlerı bılen varsa acıl cvpo

2. aymelek

aymelek Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    181
    Ödül Puanları:
    43
    tatlım dünden beri çırpınıyorum.. topiğimizde sana çok yazdım ama sayfalar o kadar hızlı ilerliyorki,ikisinide göremedin..:)
    neyse yazdıklarımı ezberledim artık:D

canım benim değerlerin adetin 3 günü bakıldıysa normal..ama prolaktin yüksek gibi. çünkü regl ortasında prolaktinin normal değeri 0-5 arası olması lazım..

ne olur artık bunu oku:D

melodi_cn bunu beğendi.
  3. melodi_cn

melodi_cn Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.697
    Ödül Puanları:
    113
    :) cnm benım cok sagolll gormedım valla kusura bakma bıtanem yaa demek bunlardan bılgın var tsk ederım cvp ladıgın ıcın cnm proklatınde normalmıs gecen ayda adetımın ılk gunu olculdu odaa 18 cıktı doktor normal dedı ama yınede sorarım doktora cok sagol tekrardan bıtanem cok sevındım valla bu bıle yettı yanı mujuksss

4. aymelek

aymelek Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    181
    Ödül Puanları:
    43
    gerçi o dediğinde doğru..doktorlar prolaktine o kadar önem vermiyor.yüksek çıkması önemli değil diyorlar..benimde bir kere 60 çıkmıştı. doktorum 100 e kadar yolu var deyip gülmüştü..:)sırf beni rahatlatmak için tekrarlattı bu sefer normal çıktı.meğer makinaların kalibrasyonu yapılmamış ondanmış..:)

Arkadaslar bu degerler hakkında bılgısı olan varsa yazzsın lutfennnn konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. arkadaslar bu kadar duskunmuyuz magazıne??

arkadaslar bu kadar duskunmuyuz magazıne??

bayanlar bukadar cokmu duskunuz magazıne??? gercekten kacırmıyor muyuz dozunu??? bırakın onlar ne olursa olsunlar,ne yaparlarsa yapsınlar..onlar gündem oluyor sehitlerimiz vatanımız 2., 3. sırayı alıyorlar.. bayanlar birlşin onların yaptıkları bizi ilgilendirmez sitemize daha cok vatan haberleri koyalım..:Dancing_furious::Dancing_furious::Dancing_furious:
  2. arkadaslar degerlerden anlayanınız varmı?

arkadaslar degerlerden anlayanınız varmı?

Kızlarrr benım ılk degerım 22.03 dü..2 gun sonra yaptırdgımda 87.58 cıktı merak ettgım şuu suan ben kac haftalık hamılee oluyorumm bılenınızz varmıı ??
  3. Arkadaşlar Lutfen Yardım Witten Hakkında Bilgisi Olan Var Mı???????

Arkadaşlar Lutfen Yardım Witten Hakkında Bilgisi Olan Var Mı???????

Meleklerım Almanya Witten e gelin gıdeceğım ama hala oraya aıt tam bılgım yok oradan olan yada wıtten hakkında bılgısı olan bana yardımcı olabılır mı ?.....
  4. 7,3 arkadaslar yardiminiza ihtiyacim var

7,3 arkadaslar yardiminiza ihtiyacim var

Merhabalar . Benim aklıma takılan bi durum söz konusu sizlerden ricam bilginiz olduğu kadarıyla bana yardımcı olmanız. Eşimle özel durumumum üzerine yanlış hesapla 10 gün sonraya kan tahlili vermişim . Sonucum 7,3 çıktı. Adetime 5 gün var .. gebelik lehine diyen de oldu değil diyen de . Saygimlarimla

Sayfayı Paylaş