gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

arkadaslar bu kadar duskunmuyuz magazıne??

Konu, 'Magazin' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

bayanlar bukadar cokmu duskunuz magazıne??? gercekten kacırmıyor muyuz dozunu??? bırakın onlar ne olursa olsunlar,ne yaparlarsa yapsınlar..onlar gündem oluyor sehitlerimiz vatanımız 2., 3. sırayı alıyorlar..
    bayanlar birlşin onların yaptıkları bizi ilgilendirmez sitemize daha cok vatan haberleri koyalım..:Dancing_furious::Dancing_furious::Dancing_furious:

2. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: arkadaslar bu kadar duskunmuyuz magazıne??
    Cok haklisin canim benimmmm...

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

ya korkuyordum benım gıbı dusunmeyenler vardır,keske yazmasaydım diye ama sayende bı dusunce yazılmıs olması benı rahatlattı..sagol hayatım.....

4. AlbertEinstein

AlbertEinstein Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Ya esasında cidden banane hasebı bu magazin. Ama insan sanki dejarj oluyor. Bende müptela değilim. Denk gelirsemde izlerim açıkcası. Tabii tv karşına geçecek zaman bulursam.

5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

İNSANLARIN ÖZEL HAYATINI NEDEN BU KADAR MERAK EDERLER ANLAMAM HAKLISIN CANIM TEŞEKKÜRLER

arkadaslar bu kadar duskunmuyuz magazıne?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. arkadas

arkadas

ARKADAŞ 2157 - İbnu Ömer (radıyallâhu anhümâ) anlatıyor: "Resülullah (aleyhissalâtu vesselam) buyurdular ki: "İnsanlar yalnızlıktaki (mahzuru) benim kadar bilselerdi, hiçbir atlı tek başına bir gececik olsun yol yapmazdı." Buhârî, Cihâd 135; Tirmizî, Cihâd 4, (1673). 2158 - Said İbnu'l- Müseyyeb (rahimehullah) anlatıyor: "Resülullah (aleyhissalâtu vesselâm) buyurdular ki:...
  2. cimriliğin bu kadarına pes!

cimriliğin bu kadarına pes!

CİMRİLİĞİN BU KADARINA PES! Resûlüllüh (s.a.v.) bir adam gelerek: - Yâ Resûlüllüa! Falanca komşum, hurma saplarını benim bahçeme koyuyor. Bana eziyet veriyor, dedi. Allah Resûlü o zâtı çağırarak, ona: - Filancanın bahçesine koyduğun hurma saplarını bana sat, teklifini yaptı. Adam: - Olmaz dedi. Allah Resûlü: - Öyle ise bana hediye et onları, dedi. Adam bu teklife de: - Olmaz dedi....
  3. Hasret bu kadar büyümemişti

Hasret bu kadar büyümemişti

Soğuk bir sonbahar akşamıydı. Hava kararmış, yağmur başlamıştı. Düşlerimize yağmur yağıyordu ellerimizi. Gözlerin donuk bedenin halsizdi. Gizli bir el kalkış hazırlanan otobüse binmek için seni sürükler gibiydi. Sanki kalmak istiyordun. “baharda dönerim” demiştin hatırlıyor musun ?” Sakin beni unutma bekle.” Ben seni unutmadım sevgili, ben seni unutmadım. Bütün kış baharda döneceğin günün...
  4. Bu kadar kolay olmamalı…

Bu kadar kolay olmamalı…

‘Gece’ bile fazla bu akşam bana…Öyle siyah, öyle alacalı ki karanlık..Uyumak istiyorum, alabildiğine..Kapatıyorum gözlerimi, sen oluyorsun uykularım..Açıyorum gözlerimi, yalnızlığa kapılıyor düşüncelerim…Anlamsızlığımla eş değer oluyorsun aniden… Gidişini seyrediyorum, anılarımın arasından…Tozlanmış duyguları temizliyorum, kelime kelime..İçim acıyor, derinden…Gülüşünü anımsıyorum…İçim...
  5. Arkadaslar... :)

Arkadaslar... :)

*Kadinlarin Arkadaslari: Bir kadin butun gece eve gelmemis. Ertesi sabah kocasina, gece bir arkadasinda kaldigini soylemis. Kocasi karisinin en yakin 10 arkadasini aramis ve hicbiri karisinin kendisinde kaldigini onaylamamis. * Erkeklerin Arkadaslari: Bir adam butun gece eve gelmemis. Ertesi sabah karisina, gece bir arkadasinda kaldigini soylemis. Karisi kocasinin en yakin 10 arkadasini...

Sayfayı Paylaş