gebe
  1. Emmek-Ici

Emmek-Ici Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

arkadaslar cok aci okuyun

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında Emmek-Ici tarafından paylaşıldı.

daha henüz 18 yasina yeni basmis kücük bir genc kizin hikaysini dinlerin arkadaslar belki cogunuz duymustur bunu ama duymayanlar olabilecegini dusundum.. bu olaya benim oturdugum sehrin yakinlarinda 2 benzer defa gerceklesti... 18 yasina henüz tertemiz bir genc kiz,kalbi saf güzel ama kaderi ise sanssiz,tek hayali var onuun okulda iyi bir karne, birde ailesini mutlu görmek her saniye.bir gün gelir okulda sene sonu kutlamasina, partinin yeri sehir disi bir discoda, hic basmamistir ayak ne bir disco ne bara, bu yüzdende evde kalip gitmek istemez oraya. Fakat israr eder sinif arkadaslari, BIRAK KIZIM YAPMA SIMDI BÖYLE NAZ AYAKLARI diyince ikna olur babasindan izin ister, onaylar babasida TAMAM KIZIM der. biraz tedirkin ve biraz merakla aksami bekler ve gelir turne arkadaslari.kapidan cikar gunahsiz olan bakislarla..

Parti baslar herkezde keyif yerindedir, elde alkol herkezin bir tek o icmeyendi. Utangac ve masun kösede oturur kendisi. Yabaciydi ona bu tarz eylence sekli.Arkadaslariysa gidip dans bistinde cosarlar. Ne bakar, ne sorar, nede yanlarina cagirirlar. Az bir vakit sonra gider bardan bir su ister, barmen olan seytan ise icecege ilac döker.
    Sinsiden bakar kiza kankalari,nöbette.Kiz fenalasir, cikar disari az bi hava almaya. Kanindaki zehir onu yerle bir eder bir anda. Firsat gelip arkasindan kosarlar kansizlar. Yardim amaciyla arabaya bindirip kacirirlar. Basina bir torba, agzinida bandla kapatip götürürler issiz bir ormana..

Iste simdi baslar felaket dolu dakikalar.
    Gencecik bir beden icin caresiz o anlar.
    Dilim varmaz söylemeye, elim varmaz yazmaya..
    o kisi sorla hakim olup tevavüzle kiyalar ona..
    Ve birde utanmadan arkadasa haber salarlar.
    Az bi vakit sonra gelir oda seytana uyar.
    Oda ayni kötülügü tertemiz bir ruha uygular..
    Alkolunde etkisiyle herkes bagirip eylenir, son olan oglan o torbayi basindan indirir.Gördükleri o an onu katl eder, o an KARDESINI görür biden hayati söner.. Inanmak istemez gözlerine fakat nafile.
    Utanir kendinden vede gider eli beline, önce silahi dayar ceker tetigi kardesine vede sonrada sikar son kursunu kendi beynine...

Arkadaslar buna benzer bir olay daha yasandi burda... Allah´im hepimizi korusun, tanidiklariniza anlattin arkadaslar anlatinki anlamayanlar anlasinlar Zina ve alkolun yarattigi etkiyi.. ben cok etkilendim ve bunu sizinle paylasma geregi duydumm...

2. DєRiи яocк

DєRiи яocк Forum Okuru

ayy yazık ya çok kötü olmuş

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Ben bunu biliyordum :uhu:

Allahim insnai kötü nefsinden korusun.
    Cok aci bir durum.. Cooookkk

Rabbim dogru yoldan ayirmasin INSALLAH

4. damla19

damla19 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    evet cnm ben biliyorum bunu.diycek bişey bulamyorum.Allah şaşırtmasın dogru yoldan cıkarmasın şeytana uydurmasın kimseyi.

5. swetla

swetla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    keşke bütün insanlar doğal olsa

6. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    evet bende duymuştum bunu.ne denirki yaa.Allah kötü ye uydurmasın.bu ailede kendiyle imtihan edilmiş işte.yazıkkk

7. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Allah gostermesin kimseye,herseyde oldugu gibi bu tur olaylarda da cok dikkatli olmak gerekli.Ailelerin cocuklarini cok iyi yetistirmeleri gerekli.Yasaklar ile,kurallar ile olacak birsey de degil,sinirlarimizi bilmeliyiz ve ozgurlugu abartmamaliyiz,eglencede dozunda olmali.Hayatinda oyle yada boyle bir kurtlar sofrasi oldugunu unutmamaliyiz,biz iyiyiz diye karsimizdaki de iyi olacak diye birsey yok.Iyiler oldugu kadar kotulerinde oldugunu unutmamaliyiz ve bu bilinci cevremizdekilerede asilamaliyiz.

8. @y_ışığı

@y_ışığı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben de okumuştum bunu ama daha değişikti
    böylesine ne denir ki?

9. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    offf cok kötü oldum allah hepimizi korusun walla cok etkilendim ya aglamadım desem yalan olur yaa yazık yaa

10. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    rabbim yavrularımızı korusun bu pisliklerden yazık olmuş o kıza

11. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    inan okuyunca çok kötü oldum ben ilk defa burda duydum allahım sen bizlere yardım et bu dünya nereye gidiyo böyle allahım şeytanın şerrinden korusun herkesi kıza çok üzüldüm

12. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Tüylerim diken diken oldu yaa Rabbim kimsenin başına vermesin.

13. eyvallah_21

eyvallah_21 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    olamaz ya içim çok kötü oldu arkadaşlar..

14. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    çok kötü ya :S:s:S

15. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    allah ailesine sabır versin.............bide abinin yaptıgına bak kardeşi çıkması ona ders olmuş diycem ama hayatlarına mal olmuş....bu olayda olan kıza olmuş..mekanı cennet olsun

arkadaslar cok aci okuyun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kedİ(mutlaka Okuyun Cok Komik)

Kedİ(mutlaka Okuyun Cok Komik)

KEDİ(MUTLAKA OKUYUN COK KOMIK) Adam karısının kedisinden o kadar nefret ediyomuş ki, ne yapıp yapıp ondan kurtulmanın yollarını düşünüyomuş.. sonunda bir sabah kediyi arabaya attığı gibi evlerinin 20 blok ötesinde bir sokağa götürmüş onu orda bırakıp doğru işe gitmiş. Aynı adam işten eve gelmiş bi bakmış kedi evin bahçesinde karısıyla oynuyor.Kadın neşe içinde "ay bütüngün...
  2. Aci kirmizi biber sagligimiz icin cok önemli

Aci kirmizi biber sagligimiz icin cok önemli

Acı kırmızı biberin insan sağlığı üzerindeki olumlu etkileri, özellikle kanser hücrelerini yok eden özelliği, İngiltere’de yapılan bir araştırmayla bir kez daha doğrulandı. Nottingham Üniversitesi tarafından yapılan araştırmada, jalapeno biberinin (acı kırmızı biber) içinde bulunan “kapsaisin” maddesinin, hücrelerin enerji üreten ısı odası mitokondriye saldırarak, kanser hücrelerinin ölümünü...
  3. Gerçek bir aşk hikayesi(mutlaka okuyun arkadaslar)

Gerçek bir aşk hikayesi(mutlaka okuyun arkadaslar)

Bir memur ailenin en küçük çocuğu olarak babamın tayininin çıktığı bir köye taşındık. Huzursuzdum,okulumu bir köy okulunda okumaktansa , şehirde medenice okumak istiyordum.kaydımı yaptırdı babamokula. İlkokul 4. sınıftan başladım köy okuluna.Beni bir sınıfaverdiler. Öğretmen köyde yabancı olduğumu biliyordu ve hangi sıraya oturmak istiyorsan otur dedi bana.Bir kızın yanı boştu sadece oraya...
  4. Arkadaslar hepinizden cok ama cok acil bi yardim lutfennn

Arkadaslar hepinizden cok ama cok acil bi yardim lutfennn

arkadaslar duzlesstirici alicam ama karar veremedim kullananlar bi yardimci olabilir mi ?? Braun ES2 Babyliss Pro 230 Remington Bu ucu arasinda kala kaldimmm :(

Sayfayı Paylaş