gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Arkadaşlar Denize Giderken Alınması Gerekenler nelerdir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba biz bu hafta bir kaç günlüğüne deniz tatili yapmayı düşünüyoruz ve bunun için hazırlık yapmaya başladım bile ama yine de işimi garantiye alıp Denize Giderken Alınması Gerekenler hakkında sizden bir liste istiyorum.

2. gelebek

gelebek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle bir bikini veya mayo güneş kremi terlik istenirsse bronzlaştırıcı pareo güneş gözlüğü renkli ojeler saç kremi şampuan bir sürü şort mini etek askılı elbise sandalet aklıma geldikçe yazarım daha :)

Arkadaşlar Denize Giderken Alınması Gerekenler nelerdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. öss de olması gerekenler

öss de olması gerekenler

Bir adet yumuşak uçlu kurşun kalem: cinnet geçirip gözetmenlere saldırırsanız veya heyecanlanıp gözünüze sokarsanız zarar vermemesi için *Bir torba kuru üzüm: olası rakiplerinizin kafasına çaktırmadan fırlatmak suretiyle dikkat dağıtarak adam eksiltmek için .. *Yarım ekmek arası salam: 195 dakikada acıkabilirsiniz aç ayı oynamaz.. *Darbeli matkap: kuru üzümler beklenen etkiyi...
  2. Deniz Seki - Bırakıp Gidersen

Deniz Seki - Bırakıp Gidersen

Sevmedim hiç kimseyi Kendimden başka Aklımdan geçmiyordu Düşmek bu aşka Gönlümce eğlenirdim Hiç düşünmeden Seni görmeden, Seni bilmeden Seni sevmeden önce Hiç bitmeyecek Sanıyordum yanlızlık Gördüm ve aşık oluverdim Bir anda Kalbimde donmuş Buzları kırdım artık Yeniden doğdum, İçime doldun, Senin oldum sonunda Beni bırakıp gidersen Başka birini seversen Aşkımı ziyan...
  3. Ne Kahraman Olabildim Giderken; Ne De Onun Oldum Kaldığımda...

Ne Kahraman Olabildim Giderken; Ne De Onun Oldum Kaldığımda...

Bitimsiz bir (ç)ağrıdır şimdi,gecenin karanlığına haykırdığım… (s)olgun cümlelerimde ağır yaralı kalmış,hicran iniltili bayat intiharlarım…Hırsını alamadağım öfke kanamalı gidişler, ne kadar yoklasa da sabrımın sınırlarını,kavga makamında türkülere eşlik ediyorum yakılmış sesimle…Yalandan yapılmış sahnelerde,tüm replikleri gerçek bir oyunun unutulmayacak karelerini canlandırıyorum…Korkuyorum...
  4. Kızlar Denize Girerken Dikkat Edilmesi Gerekenler nelerdir

Kızlar Denize Girerken Dikkat Edilmesi Gerekenler nelerdir

Merhaba arkadaşlar deniz sezonu başladı ve biz daha gitmedik Allah izin verirse bu hafta sonu bizde gidiyoruz sezonu başlatıyoruz yani. Sizden Denize Girerken Dikkat Edilmesi Gerekenler hakkında öneri rica ediyorum bunun için...
  5. Rahim Alınması Ameliyatı Histerektomi nedir?Tedavisi nelerdir?

Rahim Alınması Ameliyatı Histerektomi nedir?Tedavisi nelerdir?

bu konu;rahim hastalıkları,rahmin alınması hakkında bilgiler vermektedir Doğurganlık simgesi olan rahim her kadın için son derece önemli bir organ. Ancak bazı hastalıklar var ki bu durumda tek çözüm rahmin operasyonla alınması olabiliyor. İ Histerektomi rahmin alınması demektir.Jinekolojide en çok yapılan ameliyattır. Yaklaşık 1-2 saat süren bir ameliyattır.Histerektomi için en önde gelen...

Sayfayı Paylaş