gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Arkadaşlar Doğalgaz Fiyatları Düşecekmi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Doğalgaz Fiyatları Düşecekmi bu konuda haberi ya da bilgisi olan var mı lütfen yazın :S

2. melekinci

melekinci Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    düşeceğini hiç sanmam bizde bu enflasyon olduktan sonra :S

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Doğalgaz Fiyatları Yüzde 50 Düşecek
    Gazda ABD devrimi kapıda, 4 yılda fiyatlar yüzde 50 düşer
    Enerjide Rusya'nın tekelini kırıp, oyunun kartlarının yeniden dağıtılmasına neden olabilecek kaya gazı (shale gaz) tartışması alevlendi.ABD'nin 231 yıllık ihtiyacını kaya gazından üretmeye başlayıp iç tüketimde bin metreküplük gazın fiyatını 90 dolara indirmesi gazda Rusya'ya bağımlı olan diğer ülkeleri de harekete geçirdi.
    Türkiye ve Avrupa ülkelerinde kaya gazı rezervleri tespit edildi, çalışmalar başladı.
    Kaynak:trthaber.com

Arkadaşlar Doğalgaz Fiyatları Düşecekmi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğalgaza İndirim Geliyor

Doğalgaza İndirim Geliyor

Yüzde 20'yi bulması beklenen indirim petrol fiyatları ve döviz kurlarında yaşanan düşüşe bağlanıyor. Doğalgaza ilk indirim Ocak`ta yapılacak. Yüzde 20'yi bulması beklenen indirim petrol fiyatları ve döviz kurlarında yaşanan düşüşe bağlanıyor. Enerji Bakanlığı, Ekim ayında yapılan yüzde 23 zammın ardından yeni yılda fiyatların aşağıya çekileceğini açıklamıştı. Enerji Bakanlığı, Hazine ve...
  2. Doğalgazda indirim sürecek

Doğalgazda indirim sürecek

Başbakan Erdoğan, konutlarda yüzde 25 sanayide yüzde 26 olan doğalgaz indiriminin süreceğini açıkladı. Kabine revizyonunu açıklamak üzere basının karşısına çıkan Başbakan Erdoğan, doğalgaz indirimiyle ilgili de değerlendirmelerde bulundu. Doğalgazda yapılan indirimin dün geç saatlerde açıklandığını belirten Erdoğan yapılan son indirimlerle 2009’un ilk 4 ayında doğalgaz fiyatlarında...
  3. fiyatı

fiyatı

455 2e1 numaralı abiye ne kadardır
  4. arkadaşlar ...

arkadaşlar ...

hemen bir konu açmak istiyorum çünkü merak ediyorum benimle aynı sıkıntıyı çekenler varmı diye kaynana ve kayınederiyle aynı evde oturan var mı? varsa nasıl gidiyor? ben çok yakında ayrılıyorum inşallah. ama bir senede çok çektim artık son zamanlar dişimi sıkıyorum Allah dğına göre kar verirmiş ama eşimle çok iyi anlaşmama rağmen çok üstüme gelindi geçen geçiyor da unutulmuyor işte bazı...
  5. Anneler Gününde Askerlik Düşecekmi 2012

Anneler Gününde Askerlik Düşecekmi 2012

Anneler Gününde Askerlik Düşecekmi 2012 Arkadaşlar aldığım duyumlara göre bu anneler gününde askerlik düşüyormuş sizde böyle bişey duydunuz mu bu doğrumu?

Sayfayı Paylaş