gebe
  1. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63

arkadaşlar fondoten markası önerebilirmisiniz?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında esgiii tarafından paylaşıldı.

selam yeni fondöten alıcam cildim karma ne alıcağıma karar veremedim.bazıları gün içinde kayboluyo sanki.şöyle kalıcı ve çok iyi kapatan bir fondöten öneriniz var mı ?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba, genç yaşta ki cildi fondotön ile havasız bırakıp erken yaşlanmasına neden olduğu için, şahsen fondotön kullanmıyorum ve karşıyımda. Ama olur ya çok özel günlerde porselen gibi bir cilde sahip olmak ister insan ya da yüzüne ışık vermek ister, işte o günler için nadir de olsa fondöten kullanılabilir diye düşünüyorum ve maybelline fondotönleri öneriyorum :) Düğünden düğüne ve çok özel günlerde kullandığım ve kesinlikle memnun kaldığım tek marka :)

esgiii bunu beğendi.
  3. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63
    teşekkürler *****.

arkadaşlar fondoten markası önerebilirmisiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ..gızıa..markası

..gızıa..markası

..gızıa.. gizia gızıa gızzıa gızia gizıa Sevgili melekler muhteşem tasarımlarıyla döz dolduran GIZIA markasını beyenmeniz dileğiyle iyi seyirler........ Tuğçe Kazaz ve GIZIA
  2. Loreal Fondoten Çeşitleri

Loreal Fondoten Çeşitleri

loreal fondoten çeşitleri loreal fondoten fondöten Loreal Fondoten, çeşitleri, isimleri ve önerileri burada arkadaşlar. Fondöteninizin markasına elbette ki önem vereceksiniz diyor ve sizlere Loreal'in fondotön çeşitlerini sunuyoruz Melek'ler.
  3. Dans Müziği Önerebilirmisiniz...? :)

Dans Müziği Önerebilirmisiniz...? :)

Merhaba melişler sözlendim şimdi de sırada kısmetse nişan var daha net tarih yok ama eylül yada ekim gibi düşünüyoruz inş. ama dans müziğine karar veremedim hala :-/ aklımda KUTSİ/MELEK parçası var ama önerilere ihtiyacım var... Niran Ünsal/Aklım Hep Sende, Mustafa Ceceli/Hastalıkta Sağlıkta mesela bunlar çok güzel ama yakınlarımın düğününde çaldığı için istemiyorum yardımlarınızı bekliyorum...
  4. gelinlik  markası

gelinlik markası

http://www.meleklermekani.com/ben-evleniyorum/231074-2013-gelinlik-modelleri.html linkinizdeki gelinlik hangi marka çok hoş çok beğendim.. teşekkürler
  5. max factor fondoten kullananlar

max factor fondoten kullananlar

merhaba hanımlar aranızda max factor ürünleri kullananlara bir sorum olacak ürünün en iyi fondoteni sizce hangisi hangi max factor fondoteni kullanıyorsunuz sizler memnunmusunuz cildimi porselen gibi göstersin istiyorum ha bide çok fazla belli olmasın sürdüğümde yorumlara göre karar verecem bu arada açık tenli bir bayanım

Sayfayı Paylaş