gebe
  1. AxiGirL

AxiGirL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Arkadaslar hepinizden cok ama cok acil bi yardim lutfennn

Konu, 'Kadınlar' kısmında AxiGirL tarafından paylaşıldı.

arkadaslar duzlesstirici alicam ama karar veremedim kullananlar bi yardimci olabilir mi ?? Braun ES2
    Babyliss Pro 230
    Remington

Bu ucu arasinda kala kaldimmm :(

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Canım ben brown kullanıyorum fakat arkadasım Babyliss Pro 230 senın bu düşündüğünden kullanıyor ne yalan sölim ben olsam babyliss olanı alırdım..

3. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    babyliss ve braun satis bayisinde fikir edin bence , gercekden iyi bir düzlestirici istiyorsan Herstyler var fiyat olarak biraz pahali olabilir ama deger hem vakit olarak hem saclar az zarar görüyor özel sac koruma var ...

4. arfe

arfe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    babyliss çok güsel canım tavsıye ederım

5. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48
    Babyliss Pro 230 çok güzel

6. uyuzmuyum_neyim:)

uyuzmuyum_neyim:) Banned

Beğenilen Mesajlar:
    687
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle remington diyorum ..çok harika bir ürün ...hemen ısınıyor ve çok kolay düzleştiriyor ..

7. ^hilal^

^hilal^ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    ben kullanıyorum bunu ve çok ama çok memnunum yaklaşık 1 yılı aşkın süredir kullanıyorum aldığımda yeni çıkmıştı ve çok güzel yanii alacaksan uzun ömürlü bişi istiyorsan bunda al.... tam olarak adı: Braun ES3 Satin Hair Colour Saç Düzleştirici...

8. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    babyliss güzel ürün kuaförlerde öneriyor..

Arkadaslar hepinizden cok ama cok acil bi yardim lutfennn konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cok güzel bi yazı

cok güzel bi yazı

arkadaslar işte bu yazıyı biyerden okudum ve sizlerle paylaşmak istedim gercekten yaşanmış birşeyy Bilirsiniz evlendikten birkaç sene sonra “daha çocuk yapmıyor musun” gibi can sıkıcı sorular sorulmaya başlar. Ben kendimi hep beş seneye şartlandırmıştım. Öyle ya okul yeni bitmiş, işler yoğun, yeni evlenmişiz biraz oh demeli, biraz gezmeli tozmalı, hayatımızı yaşamalı diye...
  2. arkadaslar cok aci okuyun

arkadaslar cok aci okuyun

daha henüz 18 yasina yeni basmis kücük bir genc kizin hikaysini dinlerin arkadaslar belki cogunuz duymustur bunu ama duymayanlar olabilecegini dusundum.. bu olaya benim oturdugum sehrin yakinlarinda 2 benzer defa gerceklesti... 18 yasina henüz tertemiz bir genc kiz,kalbi saf güzel ama kaderi ise sanssiz,tek hayali var onuun okulda iyi bir karne, birde ailesini mutlu görmek her saniye.bir gün...
  3. tecrübeli arkadaslar acil yardim lütfen!!!

tecrübeli arkadaslar acil yardim lütfen!!!

mrb ben yeni üye oldum. 3 yillik evliyim ve artik cocuk istiyoruz bu ay denedik adetime 9 gün var ve 1 haftadir tuhaf degisikler var bende. beklemek ne kadar zormus daha ilk denemede beni bu kadar stres sardi. simdi benim son adetim eylülün 1 iydi ve ben 24-25 günde bi adet oluyorum normalde. bu ayin 8,10,12,14 ünde ilsikiye girdik. son 1 haftadir da karnima asiri dercede sislik ve gaz var ve...
  4. cok acil...

cok acil...

hanimlar bana cok acil dogum gunu pastasi tarifi lazim.esimin doggum gun geliyor ve bn pastaneden almak istemiyorum ona ozel bir pasta yapmak istiyorum.lutfen bana bu konuda yardim edin.
  5. cok acil..

cok acil..

arkadaslar esimin dogum gunu yaklasiyo ve bn kendi ellerimle ona dogum gunu pastasi yapmak istiyorum.denenmis guzel tariflere ihtiyacim var .yardimlarinizi bekliyorum...

Sayfayı Paylaş