gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

arkadaşlar ismim değişti haberiniz olsun

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

artık yuhalzey değil: bu siteyi ve sizleri çok sevdim bu yüzden bana ismimle hitap etmenizi istedim sağolsunlar bu isteğimi kırmadılar adım zeynep çok yakınlarım bana zeynoş der sizlede öyle olduk kısa zamanda yani ben öyle gördüm hepinize teşekkürler M.M. BİR NUMARA.:party:

Son düzenleme: 5 Mart 2008
  2. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Ce: arkadaşlar ismim değişti haberiniz olsun
    tamam zeynoşçummm

3. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

ok zeynosumm,sevgilerr

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

hımm tamam zenoşum..iyi oldu öğrendiğimiz..

5. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kız gülücük niye öyle hımm iyi oldu öğrendiğimiz falan dedin korktum valla doğru söyle napcanız bana kıs

6. AZRA

AZRA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

oldu zeynoşcum bnde merak ediyordum bu yuhalzey ne diie herlade isimlerin başanlamı die düşündüm
    ama zeynoş daha ii oldu:)

7. Misafir

Misafir Forum Okuru

yuhalzeyı yazmak zor oluyorde ıyı olmuş canım bu.ozaman zeynoş ısmıyle aramıza tekrar hoş geldın canım sevgıler zeynoş

8. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

iyi oldu canım yuhalzey zor oluydu ismini zuhal gibi düşünüyodum

arkadaşlar ismim değişti haberiniz olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. isminiz gülen suratlarda olsun

isminiz gülen suratlarda olsun

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. saaatin yanında İSMİNİZ olsun

saaatin yanında İSMİNİZ olsun

Öncelikle Denetim Masasını açıyorsunuz. Sonra Bölgesel Ayarları tıklayıp Saat bölümününe giriyorsunuz. Saat biçiminin yanında SS:dd:nn diye birşey vardır. Bunlar hepimizin bildigi gibi saat, dakika ve saniyenin kısaltılmışlarıdır. Bunların yanına 'İsminiz' şeklin yazıyorsunuz " ' " dahil olmak üzere. Yani şu şekilde olacak Örn. SS:dd:ss meleklermekani.com İsterseniz SS:dd:nn...
  3. Haberin olsun

Haberin olsun

. KIR KALBİMİ GÖNLÜN OLSUN:ka10: AL HERŞEYİM SENİN OLSUN:ka10: ARTIK BAŞKA KOLLARDAYIM :cool: HABERİN OLSUN :rolleyes: BU DA SANA KAPAK OLSUN:eek::eek: "İçim acıyor geçer elbet geçer de anlamsız bir yer de unuttuğumu sandığım bir yer de yeniden sızlar ama varsın sızlasın sızlamadı mı; kocaman sevilmiyor ki " Ne yapacağını bilememek ne kadar kötü bir durum Beyaz...
  4. Kendisi haber oldu

Kendisi haber oldu

hani derler ya ava giden avlanır misali yaptığı haberlerden birinde birgün kendiside yer aldı....... ESKİ KOCAM IŞIN KARACA İLE BİRLİKTE 14 YILDIR BU MESLEĞİ YAPIYORUM. BİRÇOK AŞK HABERİ YAPTIM. AMA ŞİMDİYE KADAR KENDİMLE İLGİLİ BİR HABER YAPACAĞIM HİÇ AKLIMA GELMEZDİ.. Sağolsun bu haber birçok magazin servisine gittiği halde, onlar çok titiz bir refleks gösterip ben üzülmeyeyim diye...
  5. Askerlik Kanunu değişti 23 Mayıs 2012 haberi

Askerlik Kanunu değişti 23 Mayıs 2012 haberi

Askerlik Kanunu değiştimi Askerlik Kanunu değişti 23 Mayıs 2012 Merhaba Sevgili Melek'ler, daha önce http://www.meleklermekani.com/faydali-bilgiler/197875-tc-kimlik-numarasi-ile-askerlik-sorgulama.html hakkında bir konu açmıştık. Şimdi ise 23 Mayıs yeni askerlik kanunu hakkında bilgiler içeren bir konuya değiniyor ve ilgili tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz. TBMM...

Sayfayı Paylaş