gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Arkadaşlar İstiklal Marşının Redifleri Nelerdir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

İstiklal Marşının Redifleri Nelerdir bana İstiklal Marşının Redifleri ve kafiyeleri hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim kızlar

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Arkadaşlar İstiklal Marşının Redifleri Nelerdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İstiklal Marşı

İstiklal Marşı

İstiklâl Marşı, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin Milli marşıdır. Marşın sözlerini Mehmet Akif ERSOY yazmış, bestesini Zeki ÜNGÖR yapmıştır. Türk Kurtuluş Savaşı'nın en çetin döneminde, bir millî marşa duyulan gereksinmeyi göz önüne alan Milli Eğitim Bakanlığı, 1921yılında bunun için bir şiir yarışması düzenledi. Yarışmaya 724 şiir gönderildi. Kazanacak şiire para ödülü konduğu için...
  2. İstiklal Marşı ne zaman Bestelendi

İstiklal Marşı ne zaman Bestelendi

İstiklal Marşı ne zaman Bestelendi lütfen bu konuda bildiklerinizin hepsini yazın buradan bana bekliyorum.
  3. Arkadaşlar Ukraynanın Milli Marşı nedir

Arkadaşlar Ukraynanın Milli Marşı nedir

Ukraynanın Milli Marşı nedir lütfen Ukraynanın Milli Marşını bilen varsa bana yazsın sözlerinide yazarsa çok sevinirim acil olarak Ukraynanın Milli Marşının ne olduğunu öğrenmem lazım benim!
  4. Arkadaşlar İstiklal Marşının Şairi Kimdir lütfen cevap

Arkadaşlar İstiklal Marşının Şairi Kimdir lütfen cevap

Merhaba size bir soru soracağım ben biliyordum da unuttum oğlum soruncada emin olmadığım bir cevabı vermek istemem nasıl unutulur diyorsunuz ama yaşadıklarımı bir bilseniz hak verirsiniz ismimi hatırladığıma şükrediyorum. Neyse uzun lafın kısası İstiklal Marşının Şairi Kimdir bana cevap verir misiniz?
  5. İstiklal Marşının Söz Sanatları nelerdir lütfen yazın!

İstiklal Marşının Söz Sanatları nelerdir lütfen yazın!

Merhaba bana acil olarak İstiklal Marşının Söz Sanatları nelerdir yazar mısınız? Aranızda şayet İstiklal Marşının Söz Sanatları hakkında bilgisi oaln arkadaşlarım var ise acilen yazarsa çok sevinirim.

Sayfayı Paylaş