gebe
  1. sibe

sibe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

arkadaşlar kan testi değeri yanlış çıkan varmı aranızda yorumları esirgemeyin lütfen

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında sibe tarafından paylaşıldı.

kan testinde çıkmayan gebelik gebelik kan testinde çıkmayabilir mi kanda çıkmayabilirmi kanda çıkmayabilirmi testi yanlış çıkanlar arkadaşlar kan testi değeri yanlış çıkan varmı aranızda benim inşallah çıkmamıştır yarın belli olucak ama içim içimi yiyor ::(

arkadaşlar kan testi değeri yanlış çıkan varmı aranızda yorumları esirgemeyin lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamilelikte kan testi yanlış çıkar mı

hamilelikte kan testi yanlış çıkar mı

Kızlar hamilemiyim diye kan testi yaptırdım da hamile değilsin diyor testte acaba bu test yanlış çıkar mı acaba testi çok mu erken yaptırdım. Bu arada adetimin üzerinden 5 gün geçti kızlar ne olur yardım edin. Hamiş olmak istiyoruuuuum :S
  2. Gebelik kan testi değerleri sonucunu nasıl bulacaksınız.

Gebelik kan testi değerleri sonucunu nasıl bulacaksınız.

Kan testi yaptırdınız ve sonucuna bakarak hamilemisiniz değilmisiniz öğrenmek istiyorsunuz değil mi meleklerim :) Aşyağıdaki tablo ve bilgiler ışığında hamileliğinizin başlayıp başlamadığını, başladı ise kaç haftalık olduğunu tablo şeklinde göreceksiniz.
  3. Arkadaşlar Kandan B-hcg verdim sonuç 3.6 Böle Olupta Değeri Yükselen Varmı Aranızda

Arkadaşlar Kandan B-hcg verdim sonuç 3.6 Böle Olupta Değeri Yükselen Varmı Aranızda

Ben cuma günü kandan B-HCG vermiştim gebelik varmı diye çünkü adetim hemen hemen 2 buçuk ay kadar gecikti daha olmadım.kan sonucum 3.6 çıktı .bu şekilde olupta kan değeri sonradan yükselen arkadaşlar varmı aranızda?benimle paylaşırmısınız:bebem:
  4. kan testi değeri 3969 acaba hamilemiyim

kan testi değeri 3969 acaba hamilemiyim

kan testi değerim 3969 acaba hamilemiyim
  5. kan testi sonucu

kan testi sonucu

arkadaşlar merhaba; 23. haziran da en son adet gördüm. kendimi hamile gibi hissediyorum,, ve kan testinde bir hafta önce de olsa çıkar denildi ve test yaptırdım. test sonucunda beta hcg < 2 yazıyor. poazitif negatif de yok? ne demek anlamadım ... bilgisi olan var mı?

Sayfayı Paylaş