gebe
  1. hatiss

hatiss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    0

Arkadaşlar Kandan B-hcg verdim sonuç 3.6 Böle Olupta Değeri Yükselen Varmı Aranızda

Konu, 'Gebelik' kısmında hatiss tarafından paylaşıldı.

Ben cuma günü kandan B-HCG vermiştim gebelik varmı diye çünkü adetim hemen hemen 2 buçuk ay kadar gecikti daha olmadım.kan sonucum 3.6 çıktı .bu şekilde olupta kan değeri sonradan yükselen arkadaşlar varmı aranızda?benimle paylaşırmısınız:bebem:

Arkadaşlar Kandan B-hcg verdim sonuç 3.6 Böle Olupta Değeri Yükselen Varmı Aranızda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. arkadaşlar kan testi değeri yanlış çıkan varmı aranızda yorumları esirgemeyin lütfen

arkadaşlar kan testi değeri yanlış çıkan varmı aranızda yorumları esirgemeyin lütfen

kan testinde çıkmayan gebelik gebelik kan testinde çıkmayabilir mi kanda çıkmayabilirmi kanda çıkmayabilirmi testi yanlış çıkanlar arkadaşlar kan testi değeri yanlış çıkan varmı aranızda benim inşallah çıkmamıştır yarın belli olucak ama içim içimi yiyor ::(
  2. B-hcg

B-hcg

kızlar acil yardım edin kan tahlili yaptırdım BCG
  3. Kan Tahlili Sonucuna Göre Beta-Hcg Değerleri

Kan Tahlili Sonucuna Göre Beta-Hcg Değerleri

Bu konu kan tahliline göre beta hcg değerlerine yer vermektedir. En garanti gebelik testi kan yolu ile yapılan testtir. Kan testinde beta hcg değerlerine göre hamile olup olmadığınızı anlayabilirsiniz. Aşağıda ki tablolarda haftalara göre beta hcg değerlerine yer verilmiştir.
  4. Kan tahlili sonucuna göre BHCG Beta hcg değerleri ve değerlendirmeler

Kan tahlili sonucuna göre BHCG Beta hcg değerleri ve değerlendirmeler

Kan tahlili sonucuna göre BHCG Beta hcg değerleri ve değerlendirmeler Gebelik sürecinde erkenden hamile olduğunuzi öğrendiniz ve beta-Hcg değerleriniz elinde ve siz bunun ne anlama geldiğini bilmiyorsunuz. Bu bölümden sizlerin bhcg sonuçlarınıza göre hamilelik durumunuzu değerlendiriyoruz. Lütfen paylaşımda bulunalım. Sonuçları biz burada sabit konu olarak değerlerin ne anlama geldiklerinide...
  5. Beta HCG 0.5 çıktı kesin nagatif mi?

Beta HCG 0.5 çıktı kesin nagatif mi?

BETA HCG 0.5 ÇIKTI KESİN NEGATİF Mİ ? Cevap: Evet BETA HCG 3,23 YÜKSELİRMİ ? Cevap: Kesin gebelik varsa yükseliş olur. Beta Hcg: Gebe olmayan bir kadında normal B Hcg değeri 0-10 mlU/ml dir. Gebelik döneminde ise sperm yumurtayı dölledikten ilk 7 ile 12 gün sonra B Hcg değeri yükselmeye başlar ve bu durum bize gebelik olduğunu gösterir. Bu tespit kan ya da gebeliğin ilerleyen dönemlerinde...

Sayfayı Paylaş