gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Arkadaşlar Kaymakamın Görevleri Nelerdir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Size bir sorum olacak acaba Kaymakamın Görevleri Nelerdir merak ediyorum her ilçenin bir kaymakamı var peki bu kaymakam ne iş yapar görevi nedir gerçekten de merak ediyorum belediye başkanları gibi mi:S

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kaymakamın Başlıca görevleri şunlardır:
    - İlçede yasaların uygulanmasını sağlar,

- Valinin emirlerini uygular,

- İlçedeki çeşitli kamu kurumlarının çalışmaları arasında eşgüdümü sağlar,

- Halkın şikayetlerini dinler, ihtiyaçlarını saptar ve giderilmesi için gerekli önlemleri alır,

- Törenlere başkanlık eder, resmi ziyaretleri kabul eder.

Arkadaşlar Kaymakamın Görevleri Nelerdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kaymakamın görevleri nelerdir ?

Kaymakamın görevleri nelerdir ?

Kaymakamlar ne yaparlar ve asli görevleri nelerdir ? Teşekkür ediyorum.
  2. Kaymakamların Görevleri Nelerdir?

Kaymakamların Görevleri Nelerdir?

kaymakamın görevleri nedir nelerdir ilçe yönetimi nasıl yapılır ile ilgili bilgiler burada melekler Daha önce forumumuzda TC.Devletinin idari kuruluşları hakkında bilgiler vermiştik melekler :) Bu konumuzda ise kaymakamın görevlerinden bir kez daha bahsetmek istiyoruz sizlere; Kaymakamın Görevleri : Kaymakam görevlerini bağlı olduğu ildeki valinin denetimi altında yürütür. Başlıca...
  3. Arkadaşlar Azrail Meleğinin Görevi Nedir

Arkadaşlar Azrail Meleğinin Görevi Nedir

Azrail Meleğinin Görevi Nedir ben merak ettim bana bu konuda bilgi verir misiniz acaba?
  4. Arkadaşlar Maliye Bakanlığının Görevleri nelerdir

Arkadaşlar Maliye Bakanlığının Görevleri nelerdir

Selam millet size bir sorum olacak daha öncede bir kaç bakan görevlerini sormuştum sağolasınız sizde yanıt vermiştiniz. Şimdi ise size Maliye Bakanlığının Görevleri neler diye soruyorum cevap için şimdiden tşkler.
  5. Arkadaşlar Orman Ve Su İşleri Bakanlığının Görevleri nelerdir?

Arkadaşlar Orman Ve Su İşleri Bakanlığının Görevleri nelerdir?

Orman Ve Su İşleri Bakanlığının Görevleri nelerdir bu konuda bilgisi olan arkadaşım ya da arkadaşlarım var ise lütfen bana Orman Ve Su İşleri Bakanlığının Görevleri hakkında bilgi versin

Sayfayı Paylaş