gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Arkadaşlar kravattan elbiseler,daha neler neler yapmışlar

Konu, 'Özel Yetenekler' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

kravattan neler yapılır
    Ya bazen biz kadınların zekasına hayran kalıyorum.Eeee akıl bizde ,pratik zeka bizde hamaratlık,hünerli eller desen yine bizde.Atmadan önce acaba bunu nasıl değerlendirebilirim diyip,düşünüp üretkenlik bizde.EE daha ne olsun değilmi ama:) Doğrusu bende şaşırdım arkadaşlar. Tamam çoğu şeyi üretip,değerlendirmek benimde aklıma gelir bazen.Ama bu kravattan elbise yapmakmı asla aklıma gelmezdi doğrusu.Üretkenliğe bir bakarmısınız lütfen.Asla eşimin eski kravatlarının işime yarayabileceğini düşünemezdim .Eskiyen birkaç kravatı vardı eşimin.Bari onlarla neler yapabilirim,bende bir düşüneyim:)

2. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    dicek söz bulamadım tek kelimeyle harika bir beceri:D

Arkadaşlar kravattan elbiseler,daha neler neler yapmışlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bakın işte komik karikatürler daha ne yapim:))

bakın işte komik karikatürler daha ne yapim:))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Atatürk Elbiselerini Neden Yaktı

Atatürk Elbiselerini Neden Yaktı

Akşamları Atatürk'ün sofrası yine konuklarla dolup taşıyor, birçok yurt sorunları bu sofrada görüşülüyordu. Bir akşam yerli malı kullanılması üstüne bir konuşma oldu. Herkes düşüncesini söylüyor, yurtta yerli endüstrinin gelişmesi için büyük bir kampanya açılması, herkesin yerli malı yemesi, yerli malı giyinmesi isteniyordu. Yerli Malı Haftası'nın açıklanışı da bu günlere rastlar. Atatürk,...
  3. Kravattan ne yapılır???

Kravattan ne yapılır???

kravattan neler yapılır kravattan kolye yapımı bakın bakın melekler ne yapmışlar karavata :).Hemde kullanışlı olmuş.
  4. Erkekler neden kravat takar?

Erkekler neden kravat takar?

kravat Erkekler neden kravat takar, ne şekilde takarlar, kim tarafından kabul edilmiştir konuları hakkında bilgi alalım arkadaşlar. Erkeklerin çoğu kravat takmayı sevmez diye biliyorum ben. Ama mecbur özel yerlerde takmaları gerekiyor. Bakalım neden erkekler kravat takıyormuş. Takılar hariç üzerimizdeki her giysinin bir fonksiyonu vardır. Peki kravatın boğazı sıkmaktan başka...
  5. Kravat Neden Takılır ?

Kravat Neden Takılır ?

Bu konu; neden kravat takılır konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, giyilen her kıyafetin bir işlevi vardır, biri hariç, kravat. Düşünsenize, kravatın boğazı sıkmaktan başka ne gibi bir fonksiyonu var ? Maksat yakaları bir araya getirmekse yaka düğmesi bu işlevi yerine getiriyor. Peki kravat neden takılıyor? Bu olay nerden çıkmış hiç düşündünüz mü ? 1660'da...

Sayfayı Paylaş