arkadaslar lutfen bana bi akil verin yoksa kafayi yiycem

melis_

Yeni Üye
Üye
arkadaslar lutfen bana bi akil verin yoksa kafayi yiycem
:( kizlar lutfen bana bi akil verin cogunuz benden buyuk vede tecrubelisiniz ne yapicam kafayi yemek uzereyim ben erkek arkadasim bugun beni yanlis anladi biraz tartistik vede artik yolarimizi ayiralim dedi hayatta en son bile isteyemicem sey basima geldi ne yapmaliyim ben onu kaybetmek istemiyorum bana dedi beni salak yerine koydun buda beni cok uzdu dedi ama ben boyle biseyi onu tanidigimdan beri aklimdan zerre gecirmedim lutfen bana yardim edin akla ihtiyacim var onu kaybetmektense olmeyi yiyelerim :(:(:(

hımm.canım ortada bir yanlış anlaşılma varsa nasıl hemen böyle kestirip atabiliyor..gerçi nasıl birşey söledin bilemiyorum..olayı açıklayıcı bişekilde anlatsan belki daha iyi yardımcı oluruz..........

canimm aciyim konumu ben bisey soylemedim bi arkadasimla konusurken gordu ve yanlis anladi bi nevi kiskanclik kirizi mi diyim ne diyim artik adini koyamadim :( beni boyle uzuyor anlattim kac kez ama anlamak istemiyor arkadasim anlatsin dedim adami bi dovmedigi kaldi :(:(

gidene kal demek her zaman yapılan hata.. bence oda saanaa değer veriyorsa elbette geri adım atacaktır.... bukadar küçük bir seyden yolları ayırmayı dusunenden ne beklenir bilmem... belkide cok olumsuz oldu düüüşüncelerim ama zaman en iyi ilaççç.. bekle bakalım sakinleşince belkide fikri değişir daha akıllıca düşünürr...

ablacımm seni gayet iyi anlıyorumm hisettiklerini de biraz zaman ver sonra bir mesjla herşeyii acıkla inanması için de özür dilee ve ona ne kadar deger verdiğini anlattt işe yarıyor... bak gercektenn ::)))

hımm kıskanmıs baya seni.biraz zaman ver gerekiyosa ara verin kendisini toparlayınca sana olması gerekeni söyler.o kadar dil dökmüşsün.güvenip inanırsa zaten daha fazla uzatmadan insallah barışırsınız :)

walla kizlar canlarim hepiniz sagolun bana cok destek oldunuz akil verdiniz tsk hepine dun den beri az yumsama var dun 5 kere mesaj atti :D

once ben bi mesaj yazdim ozur diledim onu ne kadar cok sevdigimi ve onu asla aldatma gibi biseyin soz konus bile olamicani anlattim onunun benim icin dunyadaki en degerli varlik oldugu anlattim yazdigim gun bisey yazmadi ama ertesi gun asilsin diye bi msj geldi ardindan ne yapiyorsun iste bunun gibi 5 turlu msj geldi ama bana hala kirgin biliyorum yinede bunada sukur konusuyor benle ins buzlarda erir

Benzer Diğer Konularımız !

Geri