gebe
  1. ispat

ispat Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

arkadaşlar lütfen

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında ispat tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar lütfen bi akıl verin. 21 de adet oldum ağustosun 1 hafta arayla 5 eylül de bi daha geldi.gecikme olurdu ama erken ilk defa geldi . ne oldu anlayamadım .böyle olan var mı?ne anlama geliyor? dr um dolu gidemiyorum...:( yardımcı olun :)

2. çiçekçi kız

çiçekçi kız Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    115
    Ödül Puanları:
    43
    normal edet kanaması gibi mi yoksa lekelenme şeklinde mi?

3. ispat

ispat Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    normal adet kanaması gibi sürdü ama gelmeden önce 2 gün falan acayip belim ağrıdı hatta dedim ki fıtık oldum o kadar yani

4. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113

Rahim kaynaklı bir sorun miyom kist yara olabilir Doktora görünün

5. ispat

ispat Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    hadi ya :( salıya randevu aldım zaten ./(

6. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Ara kanamalar dikkate alınmalı Geçmiş olsun.

7. fulyam2000

fulyam2000 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    iyi geceler b enimde sorum oalacak dı yardım eden olur inş

arkadaşlar lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lütfen okuyun arkadaşlar

lütfen okuyun arkadaşlar

arkadaşlar sizden bir ricam olacak nişanlım şuan hakkari otlucada asker dün gece ölümden kurtulmuş.. bunu duydugumdan beri çok kötüyüm belkide onu benim duaların kurtardı. onu o kadar çok seviyorumki ona zarar gelmesinden korkuyorum. lütfen arkadaşlar bütün askerlerimiz için bol bol dua edelim ve kuran bilenimiz varsada onlar için okuyalım. dualarımız onlardan esirgemeyelim. ilginiz için...
  2. arkadaşlar lütfen yardım edin..

arkadaşlar lütfen yardım edin..

sex anılarım Arkadaşlar..ben 21 yaşındayım.etrafımda çok erkek var..ben bekarete önem veren bi ailede yetiştim şu an çevrem farklı bi kısım bunun artık geride kaldığını,bi kısım önemli olduğunu savunuyor..erkek arkadaşım vardı benle birlikte olmak istedi ayrıldım..zorunda kaldım..:hasta:ben kendimi bilirsem önemi yok diyorum ama bi yerde bekaret hep çıkacak önüme..ve diyorum ki bigün...
  3. lütfen arkadaşlar

lütfen arkadaşlar

yalvarırım bi dua arkadaşlarrrrrr yalvarırımmm dua edinn lütfennnn. bildiğiniz gibii görümcem kalp hastası ve hamileydi doğumu gerçekleşti bebek sağlıklı çok şükür ama görümcemin durumu çok kötü kalp kapakçığında pıhtılaşma oluşmuş bu pıhtılar beyne gitmiş ve felç durumu var şuan yoğun bakımda bütün aile başında dua ediyoruz. rabbimm o küçücük sabusuna bağılasın mevlam çocuklarına evine...
  4. ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIM EDİNN?

ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIM EDİNN?

Arkadaşlar, iki gün önce 100 mg selectra 7 tane birden içtim.. Baş dönmesi halisünasyon, titreme hepsini yaşadım.. bir de bende böbrek rahatsızlığı vardı.. bugünde iki tane antidepresan aldım.. Ve tuvalet hiç ama hiç yapamıyorum.. Acil bişeyler yazın..
  5. arkadaşlar acil yardim lütfen

arkadaşlar acil yardim lütfen

Arkadaşlar merhaba size bir sorum olacak kısmetse 14 şubatta istemem ve nişanım olcak evde nişanı dışarda yapmıyorum çünkü mayısta düğünüm var. Niye o kadar kısa süre derseniz babam hasta olduğu için uzatmıcaz arayı. şimdi sorum bizim ev çok büyük 50-55 kişilik bir nişan olck daha fazlada olabilir. şimdi kahve yapılırken herkese yapmam gerekirmi yoksa sadece büyüklere anne baba sevgilimin...

Sayfayı Paylaş