gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Arkadaşlar Maliye Bakanlığının Görevleri nelerdir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam millet size bir sorum olacak daha öncede bir kaç bakan görevlerini sormuştum sağolasınız sizde yanıt vermiştiniz. Şimdi ise size Maliye Bakanlığının Görevleri neler diye soruyorum cevap için şimdiden tşkler.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Arkadaşlar Maliye Bakanlığının Görevleri nelerdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Avrupa Birliği Bakanlığının Görevleri nelerdir cevap verin.

Avrupa Birliği Bakanlığının Görevleri nelerdir cevap verin.

Avrupa Birliği Bakanlığının Görevleri nelerdir bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlarımdan kendi adıma bilgi rica ediyorum.
  2. Maliye Bakanlığı Madde Madde Görevleri

Maliye Bakanlığı Madde Madde Görevleri

Maliye Bakanlığının Görevleri Maliye Bakanlığının Görevleri Nelerdir Sevgili melekler, televizyonlarda sık sık düzenlenen memur maaşları konularıyla gündeme gelen Maliye Bakanlığının görevleri ile ilgili bilgileri sizlerle paylaşıyoruz :) a) Maliye politikasının hazırlanmasına yardımcı olmak, maliye politikasını uygulamak, b) (Değişik bent: 26/09/2011-KHK/659/17.md.) Genel bütçe...
  3. Sağlık Bakanlığının Görevleri nelerdir bilen var mı?

Sağlık Bakanlığının Görevleri nelerdir bilen var mı?

Merhaba kızlar size bir soru soracağım daha öncede sormuştum ve sizler soruma cevap vermiştiniz hemde aynı günde :) Bunun için size bir daha tşk ediyor ve yeni soruma geçiyorum Sağlık Bakanlığının Görevleri nelerdir bu sorumun da cevabını verirseniz çok sevinirim.
  4. Arkadaşlar Orman Ve Su İşleri Bakanlığının Görevleri nelerdir?

Arkadaşlar Orman Ve Su İşleri Bakanlığının Görevleri nelerdir?

Orman Ve Su İşleri Bakanlığının Görevleri nelerdir bu konuda bilgisi olan arkadaşım ya da arkadaşlarım var ise lütfen bana Orman Ve Su İşleri Bakanlığının Görevleri hakkında bilgi versin
  5. Arkadaşlar Kaymakamın Görevleri Nelerdir

Arkadaşlar Kaymakamın Görevleri Nelerdir

Size bir sorum olacak acaba Kaymakamın Görevleri Nelerdir merak ediyorum her ilçenin bir kaymakamı var peki bu kaymakam ne iş yapar görevi nedir gerçekten de merak ediyorum belediye başkanları gibi mi:S

Sayfayı Paylaş