gebe
  1. angel_a

angel_a Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Arkadaşlar ne günler için!

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında angel_a tarafından paylaşıldı.

arkadaşlarımızdan kocaman bi çikolatalı pasta ya da alışverişe çıkmayı istemenin yeni versiyonu bu :D :D http://bitanesinyaparsin.kizlararasinda.com/ isteklerinizi yazıyosunuz çok komik bi video hazırlıyo sizin için o videoyu da arkadaşınıza gönderiyosunuz baya eğlenceli :)

Arkadaşlar ne günler için! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arkadaşlar Gebe Kalmak İçin En Elverişli Günlerimiz Merak Edenler Buraya

Arkadaşlar Gebe Kalmak İçin En Elverişli Günlerimiz Merak Edenler Buraya

hamilelik için en elverişli yumurtlama günü, hamilelik için en elverişli yumurtlama günleri, Arkadaşlar eğer gebe kalmayı planlıyorsak gebelik için en elverişli olan günleri burada detaylarıyla öğrenebilir ve kolayca bizlerde hamile kalabiliriz.Önemli olan öncelikle kendi vücüdumuzu tanımak ve ona göre doğru bir şekilde hareket etmektir.Şimdi gelin bu konuya bir göz atalım artık planlı bir...
  2. Arkadaşlar Babalar Gününde Babalara Ne Alınır

Arkadaşlar Babalar Gününde Babalara Ne Alınır

Merhaba arkadaşlar babalar günü de geliyor ve ben hala babam için bir hediye bulamadım hoş o kadar param da yok ama ona güzel birşey almak istiyorum ve karar vermem için siz
  3. Arkadaşlar Venezuela Vizesi İçin Gerekli Evraklar nelerdir?

Arkadaşlar Venezuela Vizesi İçin Gerekli Evraklar nelerdir?

Merhaba sizden bir konuda bilgi rica ediyorum acaba Venezuela Vizesi İçin Gerekli Evraklar nelerdir aranızda bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varsa lütfen yazsın
  4. Cuma Günleri İçin Arkadaşlarınıza Yollayabileceğiniz Çok Güzel Cuma Mesajları

Cuma Günleri İçin Arkadaşlarınıza Yollayabileceğiniz Çok Güzel Cuma Mesajları

Arkadaşa Cuma Günü Mesajları 2012 Cuma Günü Mesajları Sevgili melekler, cuma günleri cuma geceleri ibadetle geçirmek dilek duaları ile Allaha'a yalvarmak yanında eşi dostu da unutmamak gönüllerini almak lazım. Bu sayfamızda sizlere arkadaşlarınzıa yollayabileceğiniz 2012 Cuma Günü Mesajları paylaşacağız :) Özünün hakikati ve yüzünün nuru üzerine yemin ederiz ki, Sana duyduğumuz...
  5. kilo almamak için ne yapmalıyım arkadaşlar

kilo almamak için ne yapmalıyım arkadaşlar

Melekler iştahımı kesemiyorum.Ben ne yapabilirim verdiğim kiloları almamak için?Hala iştahım var :S

Sayfayı Paylaş