gebe
  1. ceyda perinoğlu

ceyda perinoğlu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Arkadaşlar nolur yardım :(

Konu, 'Gebelik' kısmında ceyda perinoğlu tarafından paylaşıldı.

Adetim 3 gün gecikti ve kahverengi az bişey akıntı geldi beta hcg 4.4 çıktı doktor hamile değilsin dedi ama adet de olmuyorm ben güvenemedm doktora bu değerde hcg çıkıp da hamile olduğunu öğrenen var mı nolur kafayı yicem çok moralim bozuk :KK43:

2. tusemmm

tusemmm Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    28
    Cnim akintin devm etmiyrsa bt hcg yi ne zamn yaptin tekrsrlaolmazsa 10 kadar deger gebelik lehine degil ama ne gibi bir sikintn var mesela pko gibi felan

3. ceyda perinoğlu

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    hcg bugün yaptım çok az dha gelmiş kahverengi akıntı pko yok bnde hipotiroid var ama hiç böle akıntım olmamıştı dha önce cnm kafam allak bullak :(

4. tusemmm

tusemmm Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    28
    Kilon nasil cnm peki bence 3 gun daha beklle akintin yogunlasmazsa yani adet kanamasi gibi olmazsa 3 gun icinde tekrarla yine sonuc negatifse eger bir kadin doguma git cunki eger dusuk feln olursa tedaviye baslar allah korusun

5. ceyda perinoğlu

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    46 kiloyum ben yoğun değil akıntım çok bile değil gebelik var mıdır ki :(

6. tusemmm

tusemmm Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    28
    Cnm umutlsndirmayim ama akintin azsa dedigim gibi 3 gun sonra tekrar yap cnm olmazsada doktora git belki gec dollenmedir yeni tuyunuydur yani bunun sonucu sabir zir ama dinlenmeye calis agir is yapma cnm cunki hamile kalmak cok zor iki senedir istiyrum vakti var demkki

7. ceyda perinoğlu

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    çok saol canım tabi kolay değil ben de 2 yıldır bekliyorum geçen sene bu ayda bi dış gebelik geçirdim rabbim nasıl uygun görüyosa öyle oluyo bize de sabretmek düşüyo çok üzülüyoruz ama bebişlerimiz olduğunda unutturcaklar bize inşallaahhh :)

Arkadaşlar nolur yardım :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mutsuzum:( nolur yardım kızlar nolur

mutsuzum:( nolur yardım kızlar nolur

merhaba arkadaşlar..ben 21 yaşında 6 haftalık evli bir bayanım.eşimle ilkokuldan beri flört ettik birbirimizden kopamadık daha doğrusu o beni hiç bırakmadı..dünyayı karşısına alacak kadar sevdi.sonunda evlendik işte.aile yapısı benim ailemle çok ters olduğu için kayınvalidem beni içten içe hiç kabullenemedi.onlar mutaassıp kendi halinde bir aileydi..ben açık rahat bir hayat yaşayan bir...
  2. Arkadaşlar nolur yardım edin çaresizim

Arkadaşlar nolur yardım edin çaresizim

sevgilim bana küfür etti rüyada sevgilini ailenle tanıştırmak sevgilim küfür ediyor rüyada sevdiğini ailenle tanıştırmak arkadaşlar yardımınıza tecrübelerinize ihtiyacım var benim bi erkek arkadaşım var.. onu ailemle tanıştırdım ve bende onun ailesiyle tanıştım... aramız çok iyi... beni çok ama çok seviyor bi dediğimi iki etmiyor..başka erkeklerin hayır diyeceklerine sadece beni üzmemek adına...
  3. Hamilemiyim nolur yardım edin

Hamilemiyim nolur yardım edin

Hamilemiyim Adetime 1 gün var korunmayı bırakmıştık bu ay mide bulantım oluyor test yapsam doğru çıkarmı acaba meraktan çatlıyorum
  4. Nolur yardım edin !!

Nolur yardım edin !!

arkadaşlar ben bi hata yaptım.erkek arkadaşımla buluştuğumuz bi gün cinsel organına dokunmamı istedi ve bende dokundum fakat elime hiç bi şekilde sıvı gelmedi. dokunduktan sonra elimi silmedim,20-25 dakika sonra tuvalete gittim silmediğim elimle peçete alıp vajinamı temizledim fakat çok korkuyorum farkında olmadan elime sperm gelipte elimden vajinama geçtiyse diye. bu olay olduktan 23gün...
  5. hamilemiyim nolur yardım edin

hamilemiyim nolur yardım edin

hamilemiyim arkadaşlar kendimi çok yorgun ve halsiz hissediyorum öğlene doru ise uykum geliyor.Ayrıca kasıklarımda regli dönemine benzer ağrılar var ve sabaha karşı tuvalete çıkma durumum söz konusu bu durumu yumurtlama dönemine bağlıyorum. Reğli dönemim 22-25 temmuz gibi ama bilemiyorum.Bu arada hamile kalmayı da çok istiyorum acaba psikolojik de olabilir mi bunlar ..bana bu konuyla ilgili...

Sayfayı Paylaş