gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Arkadaşlar Okullar ne zaman açılacak 2012 -2013

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Okullar ne zaman açılacak 2012 -2013 yılları eğitim ve öğretim yılı ne zaman başlıyacak bu konuda bilgi verecek bir arkadaş bekliyorum :)

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Daha okullar kapanmadı ama önümüzdeki yıl için soruyorsunuz. Bir araştıralım bakalım :)

Arkadaşlar Okullar ne zaman açılacak 2012 -2013 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2009/2010 eğitim yılı okullar ne zaman açılacak?

2009/2010 eğitim yılı okullar ne zaman açılacak?

ortaöğretim ne zaman açılıyor okullar ne zaman açılacak meb okullar açılıyor meb 2010 2011 2010 Öğretmenlerde dahil tüm öğrencelireni velilerin son zamanda aklını kurcalayan bir soru var "okullar ne zaman açılacak?" Bayram tatilinin araya girmesinden dolayı okullar tatilin araya girmesiyle geç açılıyor bu eğitim yılı . Şu an için bir değişiklik olmadığı taktirde 2009/2010 eğitim ve...
  2. 2011 Okullar Ne zaman Açılacak

2011 Okullar Ne zaman Açılacak

okullar ne zaman açılacak, okul açılış tarihi, 2011 açılışı,2011 - 2012 Okulların Açılış Tarihi Eveeet yakında okullar tatil olacak arkadaşlarım. Peki çocuklarımız 2011 yılında okullarına tam olarak hangi tarihte başlayacaklar ? Milli Eğitim Bakanlığı 2011 yılında okulların 12 Eylül Pazartesi Günü açılacağını duyurdu ise de arkadaşlarım, bu yıl okullar 19 EYLÜL 2011 TARİHİNDE açılacak....
  3. Mecidiyeköy Metrobüsü Ne Zaman Açılacak Acaba:S

Mecidiyeköy Metrobüsü Ne Zaman Açılacak Acaba:S

selam arkadaşlar acaba Mecidiyeköy Metrobüsü Ne Zaman Açılacak aranızda bu konuda bilgisi ya da haberi olan varsa lütfen bana yazsın Mecidiyeköy Metrobüsü Ne Zaman Açılacakmış:S
  4. Salamworld Ne Zaman Açılacak biliyor musunuz

Salamworld Ne Zaman Açılacak biliyor musunuz

merhaba arkadaşlar bunu dini sosyal paylaşım sitesi olan Salamworld Ne Zaman Açılacak biliyor musunuz bilen varsa bana Salamworld Ne Zaman Açılacak yazsın.
  5. sanalika ne zaman açılacak nolur cevap :(

sanalika ne zaman açılacak nolur cevap :(

sanalika ne zaman açılacak nolur cevap verin çok üzgünüm :(:(:(:(

Sayfayı Paylaş