gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Arkadaşlar Orman Ve Su İşleri Bakanlığının Görevleri nelerdir?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Orman Ve Su İşleri Bakanlığının Görevleri nelerdir bu konuda bilgisi olan arkadaşım ya da arkadaşlarım var ise lütfen bana Orman Ve Su İşleri Bakanlığının Görevleri hakkında bilgi versin

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Görevleri şöyle sıralanıyor
    a) Ormanların korunması, geliştirilmesi, işletilmesi, ıslahı ve bakımı, çölleşme ve erozyonla mücadele, ağaçlandırma ve ormanla ilgili mera ıslahı konularında politikalar oluşturmak.

b) Tabiatın korunmasına yönelik politikalar geliştirmek, korunan alanların tespiti, milli parklar, tabiat parkları, tabiat anıtları, tabiatı koruma alanları, sulak alanlar ve biyolojik çeşitlilik ile av ve yaban hayatının korunması, yönetimi, geliştirilmesi, işletilmesi ve işlettirilmesini sağlamak.

c) Su kaynaklarının korunmasına ve sürdürülebilir bir şekilde kullanılmasına dair politikalar oluşturmak, ulusal su yönetimini koordine etmek.

ç) Meteorolojik olayların izlenmesi ve bunlarla ilgili gerekli tedbirlerin alınmasına yönelik politika ve stratejiler belirlemek.

d) Bakanlığın faaliyet alanına giren konularda uluslararası çalışmaların izlenmesi ve bunlara katkıda bulunulması amacıyla ulusal düzeyde yapılan hazırlıkları ilgili kuruluşlarla işbirliği halinde yürütmek.

e) Mevzuatla Bakanlığa verilen diğer görev ve hizmetleri yapmak.

Arkadaşlar Orman Ve Su İşleri Bakanlığının Görevleri nelerdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanlığının Görevleri nelerdir cevap!

Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanlığının Görevleri nelerdir cevap!

Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanlığının Görevleri nelerdir bu konuda kesinlikle biraz acil bilgi edinmem lazım lütfen biri sesimi duysun!
  2. Kültür ve Turizm Bakanlığının Görevleri nelerdir bilen var mı?

Kültür ve Turizm Bakanlığının Görevleri nelerdir bilen var mı?

Kültür ve Turizm Bakanlığının Görevleri nelerdir acil olarak Kültür ve Turizm Bakanlığının Görevlerini öğrenmem lazım lütfen bana bilgi verin kızlar
  3. Arkadaşlar Maliye Bakanlığının Görevleri nelerdir

Arkadaşlar Maliye Bakanlığının Görevleri nelerdir

Selam millet size bir sorum olacak daha öncede bir kaç bakan görevlerini sormuştum sağolasınız sizde yanıt vermiştiniz. Şimdi ise size Maliye Bakanlığının Görevleri neler diye soruyorum cevap için şimdiden tşkler.
  4. Sağlık Bakanlığının Görevleri nelerdir bilen var mı?

Sağlık Bakanlığının Görevleri nelerdir bilen var mı?

Merhaba kızlar size bir soru soracağım daha öncede sormuştum ve sizler soruma cevap vermiştiniz hemde aynı günde :) Bunun için size bir daha tşk ediyor ve yeni soruma geçiyorum Sağlık Bakanlığının Görevleri nelerdir bu sorumun da cevabını verirseniz çok sevinirim.
  5. Arkadaşlar Kaymakamın Görevleri Nelerdir

Arkadaşlar Kaymakamın Görevleri Nelerdir

Size bir sorum olacak acaba Kaymakamın Görevleri Nelerdir merak ediyorum her ilçenin bir kaymakamı var peki bu kaymakam ne iş yapar görevi nedir gerçekten de merak ediyorum belediye başkanları gibi mi:S

Sayfayı Paylaş