gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Arkadaşlar Prof. Dr. Fuat Yüksel Estetik - Plastik Ve Rekonstrüktif Cerrahi Nerede

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba benim Prof. Dr. Fuat Yüksel Estetik - Plastik Ve Rekonstrüktif Cerrahi merkezine gitmem lazım ama malumunuz nasıl gidilir bilmiyorum çünkü nerede olduğunu da bilmiyorum acaba aranızda Prof. Dr. Fuat Yüksel Estetik - Plastik Ve Rekonstrüktif Cerrahi Nerede olduğunu bieln var mı?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Prof. Dr. Fuat Yüksel Estetik - Plastik Ve Rekonstrüktif Cerrahi Adres Bilgileri
    Prof. Dr. Fuat Yüksel Estetik - Plastik Ve Rekonstrüktif Cerrahi Telefon Numarası:Telefon: (0216) 338 39 08

Prof. Dr. Fuat Yüksel Estetik - Plastik Ve Rekonstrüktif Cerrahi Adresi: Kalamış Fener Caddesi Atlas Apt. No:12

Arkadaşlar Prof. Dr. Fuat Yüksel Estetik - Plastik Ve Rekonstrüktif Cerrahi Nerede konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeniden Onarım [ Rekonstrüktif Cerrahi ]

Yeniden Onarım [ Rekonstrüktif Cerrahi ]

Estetik cerrahi var olanı güzelleştirmekle kalmıyor sonradan kaybedilen uzuvlar içinde hizmet ediyor. Başlıca yeniden onarım hizmetleri: El kopmaları Parmak kopmaları Saçlı derinin tamamen sıyrılıp kopması Kulak kopması Penis kopması Memesi sonradan kanser veya kaza nedeniyle yok olmuş hastaya meme rekonstrüksiyonu Trafik kazalarında yüz yaralanmaları, yüz kırıkları, gövde, kol,...
  2. Prof. Dr. Baymirza Hayit

Prof. Dr. Baymirza Hayit

Prof. Dr. Baymirza Hayit (1917 - .... ) Baymirza Hayit, Özbekistan'ın Fergana vadisi, Namangan vilayetinin, Yargorgan köyünde 17 Aralık 1917'de doğdu. Annesinin adı Rabiya, babasının adı Hayit Mirza Mahmutmirzaoğlu'dur. Dokuz çocuklu çiftçi bir ailenin çocuğu olan Baymirza Hayit Özbek Türkleri'nden olup, çocukluk yılları hayatında derin akisler bırakacak olan Sovyet kızılordu milislerinin...
  3. Prof. Dr. Halil İnalcık

Prof. Dr. Halil İnalcık

Prof. Dr. Halil İnalcık (1916 - .... ) Dünyaca ünlü tarihçimiz Halil İnalcık, 26 Mayıs 1916’da İstanbul’da dünyaya geldi. Çocukluğu hep savaş yıllarında geçen İnalcık, 1924 yılında, ailesiyle birlikte Ankara’ya yerleşti ve ilkokulu burada, Gazi İlkokulu’nda bitirdi. Babası Seyit bey ailesini bırakıp Mısır’a yerleştiği için Halil İnalcık’ı annesi büyüttü. Ortaokulda yatılı olarak Sivas...
  4. Bellaplast Lazer Ve Estetik Cerrahi Merkezi Nerede biliyor musunuz

Bellaplast Lazer Ve Estetik Cerrahi Merkezi Nerede biliyor musunuz

Selam arkadaşlar aranızda Bellaplast Lazer Ve Estetik Cerrahi Merkezi Nerede bilen var ise lütfen bana acil tarafından Bellaplast Lazer Ve Estetik Cerrahi Merkezinin adres ve iletişim bilgilerini yazsın.
  5. Aves Estetik Cerrahi Merkezi Nerede biliyor musunuz

Aves Estetik Cerrahi Merkezi Nerede biliyor musunuz

Bu önümüzde ki salı günü benim Aves Estetik Cerrahi Merkezine gitmem lazım elimde bir kart var ama o kartta ki adres tam olarak bilmiyorum mümkünse bana bilen var ise Aves Estetik Cerrahi Merkezi Nerede yazarsa çok sevinirim.

Sayfayı Paylaş