gebe
  1. prenses 26

prenses 26 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Arkadaşlar prolaktin hormonu yüksek çıkıp dostinex kullanan var mı ???

Konu, 'Kadınlar' kısmında prenses 26 tarafından paylaşıldı.

prolaktin hormonum 48.90 çıktı yani baya yüksek, doktorum bana dostinex hap verdi fakat biz bebek istiyoruz, kafam karıştı bu hapı kullanma esnasında hamile kalmak ne derece doğru acaba, tecrübesi olan arkadaşlar lütfen destek !!!

2. prenses 26

prenses 26 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    doktorda biliyor bebek istediğimi ama korun yada korunma diye bişey demedi. doktora da ulaşamıyorum yurt dışına seminer için gitmiş :( kafam karıştı iyice

Arkadaşlar prolaktin hormonu yüksek çıkıp dostinex kullanan var mı ??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cyclo_progynova kullanan var mı?

cyclo_progynova kullanan var mı?

cylo prognova ile hamile kalınırmı cyclo progynova kullananlar yardim lütfen cyclo progynova faydaları hamile kalınırmı kullanırken kızlar ben doktora gittim benim kanam durmuyo ve erken erken adet oluyorum herşey normal sadece pko var oda böyle yapmaz diyo.bu ay bi ap verdi adet düzenleyici işte cyclo diye.biraz araştırdım kimisi çocuk olursa sağlıksız olur diyo kimisi çok kilo aldım...
  2. prolaktin hormonu yüksek çıkanlar görüşlerinizi bekliyorum!

prolaktin hormonu yüksek çıkanlar görüşlerinizi bekliyorum!

prolaktin hormonu prolaktin hormonu normal değerleri değerleri yüksekliği sorunu olan arkadaşlar prolaktini yüksek olup hamile kalanlar arkadaşlar ben hormon testi yaptırdım ve prolaktin hormonu 56 çıktı. yüksekmiş bu hamileliğe engelmidir.dostinex verdi doktor bunu kullansam geçermi değerler düşermi yaşayan arkadaş varmı bu durumu.birde o hapı içerken hamile kalırsam bi sorun...
  3. pembe maske kullanan arkadaşlar var mı?

pembe maske kullanan arkadaşlar var mı?

pembe maske kullananlar pembe maske kullanan kullanan var mı varmı erkekler kullanabilir mi pembe maskeden ben de aldım ama istenilen sonucu alamadım ürünün üzerinde bandrolu ve la sante yazısı da var ama bana çok tuaf geldi ağaç tutkalına benzettim pek orjinal gibi gelmedi memnun kalmadım okadar verdiğim paraya acıdım:( hiç kimseye de tavsiye etmem.
  4. Hormon tedavisi için yaz kullanan var mı?

Hormon tedavisi için yaz kullanan var mı?

KIzlar bende hormon bozukluğu var 3 ay önce dr gittim ve hormon tedavisi için yaz isimli bir hap verdi. Hap 28 tablet ve dr bana hepsini kullan hiç ara vermeden diğer kutuya başla dedi öylede yaptım ama hala adet olmadım sadece lekelerim oluyor o da her gün oluyor dr gittim normal dedi devam et dedi. Geçenlerde reçeteyi okudum ve reçetede ki kullanım şartları dr dediğinden çok farklı. Acaba...
  5. Prolaktin hormonu yüksekliği kilo yapar mı?

Prolaktin hormonu yüksekliği kilo yapar mı?

Adet gecikmesi sorunu yaşayan kadınlarda yapılan hormon ölçümleri arasında kan prolaktin (PRL olarak kısaltılır) seviyesi ölçümü de mutlaka yapılır. Kan prolaktin hormon seviyesi yüksek olan kadınlarda adet düzensizliği sıklıkla saptanırken, beraberinde göğüslerden süt gelmesi yakınması olabilir veya olmayabilir. Bunun belirleyicisi bir yandan yükselmenin ne kadar zamandan beri var olduğu öte...

Sayfayı Paylaş