gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Arkadaşlar Regl Döneminde Gece Terlemesi Normal Mi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Regl Döneminde Gece Terlemesi Normal Mi Selam ben adet dönemlerimde gece ter ile uyanıyorum ama böyle sıraDAN NORMAL BİR TER DEĞİL AŞIRI TERLEME yaşıyorum acaba Regl Döneminde Gece Terlemesi Normal Mi ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Arkadaşlar Regl Döneminde Gece Terlemesi Normal Mi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adet (Regl) Döneminde İbadet Edilir mi?

Adet (Regl) Döneminde İbadet Edilir mi?

adet döneminde ibadet, regl döneminde, ibadet edilir mi, sakıncası, hükümler, ile ilgili bilgiler burada melekler Zaman zaman gündeme gelen bir konudan bahsetmek istiyoruz melekler .Regl döneminde ibadet.Makalemizde bu dönemde ibadet edilip edilmyeceği konusunda açıklamalı bilgiler mevcut.Buyrun okuyalım, öğenelim :) İslamiyet kolaylık dinidir. Kadınların bu dönemlerinde kolaylık olsun...
  2. Arkadaşlarım  bebeğimin kilosu normal mi ?

Arkadaşlarım bebeğimin kilosu normal mi ?

Kızlar bebeklerimizin kilosunun ölçüldüğü yada kriter olarak kabul edilen aralıkları gösteren bir çizl ge varmı ben ay be ay çocuğumun kilosu normalmi diye kontrol etmek istiyorum. Zannedersem ben baya takıntılıyım ya :S
  3. Regl döneminde ilişkiye girdim hamile kalabilir miyim ?

Regl döneminde ilişkiye girdim hamile kalabilir miyim ?

Kızlar regl döneminde hamilelik riski var mıdır, hamile kalınmaz diyorlar da hamile kalma olayı nedir hamile kalınabilir mi ? Lütfen bana bilgi verin teşekkür ediyorum. Adet döneminde hamile kalmanın riski nedir var mıdır ?
  4. Kadınlarda Adet Regl Döneminde İbadet Edilir mi

Kadınlarda Adet Regl Döneminde İbadet Edilir mi

Adet Döneminde İbadet Edilir mi adetliyken idabet etmek Merhaba hanımlar... Bu sayfamızda adet döneminde ibadet edilir mi, hangi dualar okunur, hangi dualar okunmaz ve buna benzer bir çok soruya yanıt veriyor ve adet döneminde ibadet etmek konusunda bilgiler paylaşıyoruz Melek'ler. İslamiyet kolaylık dinidir. Kadınların bu dönemlerinde kolaylık olsun diye ibadet mükellefiyeti kalkar....
  5. Regl Döneminde Ağrı Kesici İçmek Doğru mu Değil mi ?

Regl Döneminde Ağrı Kesici İçmek Doğru mu Değil mi ?

Regl Döneminde Ağrı Kesici İçmek Adet döneminde ağrı kesici içilir mi Sevgili melekler, regl dönemi sorunları içinde en çok şikayet edilen çekilen ağrılardır. Bayanların büyük çoğunluğu bu problemler her ay boğuşmaktadır. Bir misafirimizin sorduğu soru üzerine regl döneminde ağrı kesici içmek zararlı mıdır sorusunun cevabını vermek istiyoruz .. Regl kanaması esnasında ya da hemen...

Sayfayı Paylaş