gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Arkadaşlar Serdar Ortaç Gücüm Yok şarkısının sözleri burada

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Serdar Ortaç Gücüm Yok şarkısı sözü Serdar Ortaç Gücüm Yok şarkısının sözleri

Az önce sizlere Serdar Ortaç'ın yeni albümünde yer alan Denemek İstersen şarkı sözleri paylaşmıştık. Şimdi ise yine Serdar Ortaç Gücüm yok şarkı sözleri paylaşıyoruz ve sizleri sevilen bu şarkının sözleriyle başbaşa bırakıyoruz.

Yoruldum üzerine düşmeye kendime ağlıyorum
    Senin çok kahrını çektim ama yine anlıyorum
    Bakarsın hayat bize en güzel hediyeyi verecek
    Şaşırmam hak edeni bulunca bu acıya son verecek
    Uzatma seni benim kadar kimse sevmez bilirim
    Uzatma aşktan kaçmak için sebep bile yok
    Yalvartma güneş kadar sıcak tenin gibi sev seni
    Yalvartma aşktan korkmak için sebep bile yok
    Gücüm yok, gücüm yok, gücüm yok
    Aşk her zaman yakar sevince dön geriye
    Gücüm yok, gücüm yok, gücüm yok
    Dünya yalan dolan güvenme kimselere

Arkadaşlar Serdar Ortaç Gücüm Yok şarkısının sözleri burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serdar Ortaç Yorum Yok şarkı sözü

Serdar Ortaç Yorum Yok şarkı sözü

Serdar Ortaç Yorum Yok şarkı sözü Selam arkadaşlar sizden Serdar Ortaç'ın Yorum Yok adlı şarkısının sözlerini biliyorsanız yazmanızı rica ediyorum.
  2. Erdem Kınay Serdar Ortaç Yorum Yok şarkı sözleri

Erdem Kınay Serdar Ortaç Yorum Yok şarkı sözleri

Serdar Ortaç Yorum Yok şarkısı sözü Erdem Kınay Serdar Ortaç Yorum Yok şarkı sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler bu yazımızda sizlere Erdem Kınay ve Serdar Ortaç'tan Yorum Yok adlı şarkının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. Erdem Kınay'ın albümünde Serdar Ortaç'ın seslendirdiği Yorum Yok isimli şarkının sözleri Sonlara başlara, düşen o yaşlara kapı duvar kalbim, sana yolum yok Uğruma...
  3. Serdar Ortaç Gücüm Yok Sözleri bilen var mı?

Serdar Ortaç Gücüm Yok Sözleri bilen var mı?

Merhaba arkadaşlar aranızda Serdar Ortaç Gücüm Yok şarkısını dinleyen var mı ya da Serdar Ortaç Gücüm Yok Sözlerini bilen var mı? Eğer ki bilen varsa lütfen bu sayfadan benimle Serdar Ortaç Gücüm Yok Sözlerini paylaşsın.
  4. Melekler Serdar Ortaç İşe Yaradı mı şarkısının sözleri burada!

Melekler Serdar Ortaç İşe Yaradı mı şarkısının sözleri burada!

Serdar Ortaç İşe Yaradı mı şarkısı sözü Serdar Ortaç İşe Yaradı mı şarkısının sözleri Serdar Ortaç hayranlarına bu sayfamızdan sesleniyor ve Serdar Ortaç 2012 albümü şarkıları arasında yer alan ve beğenilen şarkılarından biri olan İşe Yaradı mı şarkısı sözleri sunuyoruz. Bizden Serdar Ortaç İşe Yaradı mı şarkısının sözleri için yazan misafirlerimiz buyrun lütfen; Geçiyorum her gün...
  5. Serdar Ortaç "Bana Göre Aşk Yok" Şarkısının Sözleri

Serdar Ortaç "Bana Göre Aşk Yok" Şarkısının Sözleri

serdar ortaç bana göre aşk yok, bana göre aşk yok şarkısı sözleri, serdar ortaç 2014 Sevgili melekler, 26 Mayıs Pazartesi günü müzik marketlerdeki yerini alan Serdar Ortaç'ın 2014 Bana Göre Aşk albümünden "Bana Göre Aşk Yok" şarkısının sözleri şöyle... Duydum ki aşk benden düpedüz korkarmış Bu küskün halimden pişmanım çok Kalbimin aynası yüzümün aynası Yalancı şu dünyada bir...

Sayfayı Paylaş