Arkadaşlar Sizce hamile olma ihtimalim nedir?

nefinn

Banned
Arkadaşlar Sizce hamile olma ihtimalim nedir?
Arkadaşlar adetime 3 gün var ve kasıklarımda ani batmalar oluyor.Ama çok çabuk kayboluyor 10 gün kadar öncede adet sancısı gibi kasıklarımda ağrı vardı son günlerdede çok yorgunum ve uykum var...test yapmaya bile korkuyorum.Sizce nezaman test yapıyım ve Sizce ben hamile olabilirmiyim?

test için acele etme canım adetinin 3,4 gün gecikmesini bekle strese girme.benimde adet sancılarım adet tarihimden bir hafta önce başladı kasıklarımda belimde 10sn. lik batmalar oluyodu ara ara.gecikince bile test silik çıktı.kan testiyle belli oldu şükür :) belirtiler şimdiden belli olmaya bilir.

Senin adına çok sevindim canım..İnşaallah bende hamileyimdir yaa :) Verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim.

slm arkadaslarr.. ben bu son gunler duygusal olarak gercekten cok kotuyum ve bunu birileriyle paylasmam gerektigini dusundum :( arkadaslar ben evlneli 9 ay oldu henuz ama esimle cocuk yapmaya karra verdik. son bi bucuk aydir korunmuoruz. gecen ay normal oldum ama bu ay 6 gun geciktim.. test yapmak icin 10 un olmasini beklerken bugun kahverengi bi leke geldi benden. neye ugradigimi sasirdim . arkadaslar lutfen soyleyin bu niye gelmis olabilirki. yani hamile olma olasiligim ne kadardir. hamileysem bu leke niye geldi. yok degilsem niye bu kadar geciktim. cunki normalde hic gecikmem. cevremdekiler stress yapmama bagli olarak gecikebilcegimi soyluolar ama daha nce daha stressli zamanlarimda oldu ama hic gecikmem olmadi.. saskin vede cok uzgun durumdayim. 6 gnde baya kaptirdim kendimi.. psikolojikyad degil. halsizliklerim uyku basmalarim cok oldu. bide normalde adet gunume yakin cok sancilarim olurdu benim ama bu sefer normal adet gunumden beri hafif bel agrisiyla ani sancilar oluyo kasiklarimda. bide vucut olarak bitkinim .. arkadaslar simdiden cvplariniz icin cok tskur ediyorum. cvplarini bekliorum.......

ya neden kimse ciddiye almadi beni; kimsemi okumadi bunu :(( dun kahverengi leke kirmiziya dondu artik normal adet oluyorum ama bu sabahda pedimin ustunde buyuk bi parca gordum. kan pihtisi gibi degildi deri parcasi gibi:( ilk defa gordum boyle bisi sok oldum. nolur biri bisi desin.

ilk gelen kan yuymurtanın tutunma kanı olarak biliyorum ama... bahsettiğiniz kan ve deri hakkında birşey söylememiz yanlış olur siz en iyiii bir doktora görünmeninzi tavsiye ederim....

arkadaslar merhaba bebek için calısmalara baslayalı daha yenı oldu . adetıme 6 gun var fakat sabhları öğürtü ve bulantı yasıyorum agrıca 1 haftadır mıdemden cok sıkayetım var garıp bır agrı sancı ve şişkinlik ayrıca kokuya cok duyarlıyım hemde hıc olmadıgım kadr sizce bu kadr erken belırıtı olabılır mi???

merhaba arkadaslar bebek istiyoruz ve daha yenı calısmalara basladık fakat adetıme 6 gun ve sabhları öğürtü cok yasıyorum ayrıca mıdemde ve kasıklarımda cok agrı var mıdemde yanma ve sağ kasıgımda hafıf agrı hissediyorum kokuya asırı duyarlıyım acaba bu kadr erken belırtılerı olur mu eger olursa cok erken degılmı?

ya neden kimse ciddiye almadi beni; kimsemi okumadi bunu :(( dun kahverengi leke kirmiziya dondu artik normal adet oluyorum ama bu sabahda pedimin ustunde buyuk bi parca gordum. kan pihtisi gibi degildi deri parcasi gibi:( ilk defa gordum boyle bisi sok oldum. nolur biri bisi desin.
emin değilim ama deri parçası dediiğin şey düşük olabilirrrr...sen yinede dr git....

Geri