gebe
  1. cerencim222

cerencim222 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

arkadaşlar ya napcam

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında cerencim222 tarafından paylaşıldı.

saçlarımı 2 ay önce balyaj yaptırdım sarı zaten çokta döküldü.alt rengide kayu kahve gibi bişi ne renk boyasam kapar.????

arkadaşlar ya napcam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. arkadaşlar yandım

arkadaşlar yandım

neosporin krem hametan merhem hametan yanık kremi krem ne için kullanılır off kızlar akşam ufak bi kaza geçirdim nasılmı burda ısınmak için soba kullanıyoz v akşam kova değiştimek için sobanın kapağını açtım tabi sıcaktı tabi benim koca her zamanki gibi :almi: bilgisayar başında oğlan ayağıma dolanıyobebisim derken sobanın kapağını açtım kovayı koyarla koymaz tabi bi yandan oğlana dur...
  2. ya erkek arkadaşıma ne alıcam

ya erkek arkadaşıma ne alıcam

kızlar erdemin yani erkek arkadaşımın dogum günü var 1 hafta sonra ve ben ne alıcagımı bilmiyorum arkadaşalr ne alabilirim sadmin sen erkeksin sen bilirsin bana yardım edin ne alıcagımı bilmiyorum kızlar hadi lütfennnnnn:grev::18:
  3. Altın bileklik buldum napcam ya yardım edinnn

Altın bileklik buldum napcam ya yardım edinnn

Geçen apartmanın kaldırımında bi bilelik buldum oda altın çıktı apartmanda herkeze sordum kimsenin değilmiş napcam ben bunu yaa şimdi bende duruyo kaldırımdan onlarca insan geçiyodur her geçene künye kaybeden varmı diyim nediyim meleklerim yardım edin ...!
  4. Napcam şimdi ben ?

Napcam şimdi ben ?

UYARI: Size ait bir Aile Hekimliği Tanımlaması henüz yapılmamıştır. Size en yakın Aile Sağlığı Merkezine başvurmanız gerekmektedir.Kişi BilgileriAdı :ELİFSoyadı :BELENAile Hekimi BilgileriAdı :Soyadı :İli :Kurumu :Adresi :Harita için tıklayınız... Tatlışlar büyük bir derdim var benım aile hekimliği sakaryada gözükuyor sımdı ıse baktıgımda kaydınız hıc bır yerde yok dıyor off bu konuda...
  5. Adet dönmindeki sivilceler bıktım arkadaşlar ben ya

Adet dönmindeki sivilceler bıktım arkadaşlar ben ya

Kızlar ben 17 yaşındayım adet döneminde sivilcelerim çıkıyor bunları geçirmek için ne yapabilirim. Nasıl geçecek bunlar. Yahu bu sivilceler tüm kızlarda da böylemi. Ben bıktım artık ya yüzü gözüm yara bere içinde. Lütfen bana bir tavsiyede bulunun kızlar kafayı sıyıracam yoksa

Sayfayı Paylaş